2737
2739

لطفاً دوتا تاپیک هام رو گزارش بدین

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نداریم دوروبرمون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

جاریت چند سالشه؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738

من ینفرو میشناسم عروس ی خانواده پرجمعیت بود چنتا خاهرشوهربرادرشوهرمجردداشت باهم زندگی میکردن همه کاراشونو میکرد صب تاشب سره پابود و.......

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

سي سال پيش ديدم تو روستا البته همه كارهاي مادرشوهرش رو ميكرد بدون اجازه مادرشوهرش نميتونست تا خونه باباش بره 

اما تو عروسهاي الان هيچي نديدم الانكه مادرشوهرها همه از عروس حساب ميبرن ميخواي مطيعترين مادرشوهري كه ديدم رو بگم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

عروسای داییم همه از دم مطیع امر مادر شوهرن،،،اگر اجازه بده فلان عروسیو فلان برنامه میرن اگر نخواد بره خودش بقزه هم حق ندارنــ

ولی یکی از اقوام هستن مطیع ک نمیشه اسمشو گذاشت ولی فوق العاده صبور و مهربونه مادرشوهر پیر و برادر شوهرش کنارشن همه کارم براشون میکنه 

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

همین؟؟؟ خب منم برای مادرشوهرم کار میکنم یعنی مطیعم؟؟؟ مطیع  عروس دایی مامانمه ک چهارده ساله تو ی اناق یه در چهار خونه زندایی مامانم میشبنه احازه نداشته  وسیله های خودشو استفاده کنه فرش کهنه پشتی قدیمی تو اشپز خونه داغون اسپزی میکنه برای همه کلیم اذیتش میکنن 

2706