2733
2739
عنوان

من رو شوهرم حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 50 پست

ادم یکم حس بدی داره اینجور وقتا ولی حساسیت بخرج نده زیاد،شوهرت اگه قرار بود بااون باشه،قبل ازدواجتون اون بوده دیگه،اون موقع باهاش میبود.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چی شوهرمم میدونه.من ازش خوشم نمیاد اما مادر شوهرم میگه قبل ازدواج به شوهرم پیشنهاد دادن این دختره رو اما شوهرم نخواست.اما بعضی مرد ها بعد ازدواج فرق میکنن...یعنی روشون باز میشه و از هر کسی که بهشون توجه کنه خوششون میاد...

امان ازین دخترعموها😐من سعی میکنم با پسرایی که زن دارن تو فامیل نه نگاشون کنم نه جز سلام حرف دیگه ای ...

ینی من با پسرعموم راحتم چون هم سنیم و از بچگی باهم بزرگ شدیم زنش ناراحت میشه؟؟🙄🙄🙄

2731

دوتا تاپیکم گزارش بدین  

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .                                                                                                                         
2738
ینی من با پسرعموم راحتم چون هم سنیم و از بچگی باهم بزرگ شدیم زنش ناراحت میشه؟؟🙄🙄🙄

نه عزیزم بستگی داره به ادمش زن پسرخالم از من بدش میومد حالا کاری نداشتمااااا اونو دیدم این تصمیمو گرفتم بعضیا خودشون حساسن😕

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

احتمال داره...باید خودت بفهمی عزیز.اگر حس کردی ناراحت میشه سرسنگین باش...زنا خیلی اذیت میشن 

احتمال داره...باید خودت بفهمی عزیز.اگر حس کردی ناراحت میشه سرسنگین باش...زنا خیلی اذیت میشن 

زنش دخترعممه! اونم از رابطه ی ما خبر داره از بچگی! 

اخه عجیب نیس که عین خواهر برادری ک باهم بزرگ شدن هستیم

چرا فک میکنن ما چشممون دنبال شوهرشونه واقعا!!!

نمیدونم بخدا 😕حالا اگه طرف یه حرکت بدی بکنه آره حق دارن اینجور فک کنن ولی وقتی سرت بکار خودته 😑درک نمیکنم اصا

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️