2733
2739
عنوان

من رو شوهرم حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 50 پست
راست میگی آدم باید خودشو بالا بگیره اما سخته بیخیالی شوهرم پرستاره و هر روز با یه مدل دختر شیفت وای ...

نه بخدا انقدر حساس نشو حالا نمیخواد انقدر محبت کنی که ازت دلزده بشه بذار بیشتر تشنت باشه نه دیگه خیلی زیاد فقط یه روزی بهش بگو اگه بفهمم یه خطایی ازت سربزنه یامن جبران میکنم یا اینکه برای همیشه خداحافظ 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
بله چون خودمون رو دست کم میگیریم اونا رو بالا که چی هستن باید همیشه اونا بترسن که مارو از دست بدند ن ...

اما من بخاطر محیط کارش و... همش میترسم...نه از خیانت بلکه از توجه کردن به دختر دیگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه میگی بالا تر بگیریم واقعادرسته اما شوهرم میدونه واقعا بهش وفا دارم و بهم ایمان داره و هیچوقت ن ...

زنا همیشه بدبختن فک کنم تازه داری واقعیتا رو میبینی😅

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
اما من بخاطر محیط کارش و... همش میترسم...نه از خیانت بلکه از توجه کردن به دختر دیگه...

توجه نمیکنه مجبوره به خاطر محیط کاریش باهاشون سلام علیک واینا داشته باشن 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2728

الان زنگ زدم گفت داره تو قصال خونه عمو رو غسل میدن...

خدا رحمتش کنه اما باید با آدمایب که خوشم نمیاد ازشون رو در رو شم...دعام کنید و راهکار بدین برا اینکه ضعفم رو حلوشون نشون ندم