2737
2739
عنوان

من رو شوهرم حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 50 پست
زنش دخترعممه! اونم از رابطه ی ما خبر داره از بچگی!  اخه عجیب نیس که عین خواهر برادری ک باهم بز ...

فقط یه خواهر برادر میتونن خواهر برادر باشن

اگه نگیم و نخندیم🤷‍♀️پیاز میشیم میگندیم🤦‍♀️
اگه حساس بشی شوهرت از دستت میره 

خب چطور حساس نشم

فقط این نیس که

محیط کارش هم پر دختره

از این بگذرم اونا چی...من خیلی میخوام حساس نباشم اما همسرم خودش با بعضی رفتاراش اجازه نمیده خساس نباشم

والا من دختری هستم با کلی هدف و آرزو برای زندگی مشترکمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب چطور حساس نشم فقط این نیس که محیط کارش هم پر دختره از این بگذرم اونا چی...من خیلی میخوام حساس ...

خودم زخم خوردم میگم منم جساس بودم شوهرم فهمید بعد کلی بلا سرم اومد دوست دخترای مجازی حالا که بیخیال شدم وخودم بالا میگیرم شوهرم خیلی هوامو داره میبینم به هیچکی نگاه نمیکنه 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
خودم زخم خوردم میگم منم جساس بودم شوهرم فهمید بعد کلی بلا سرم اومد دوست دخترای مجازی حالا که بیخیال ...

دقیقا  مردا  اینطورن  کلا آدما

ببینن رو چیزی حساسی همون بلا رو سرت میارن🤨

2740
دختر عموی شوهرم تاریخ تولد شوهرمو شماره گوشیشو و...خیلی چیزاشو میدونه با اینکه خانواده مذهبی و مقیدی ...

منم میدونم تاریخ تولدشو شمارشو؛ اونم میدونه حتی تبریک میگه من تبریک میگم اتفاق عجیبی نیس بخدا

دختر عموی شوهرم تاریخ تولد شوهرمو شماره گوشیشو و...خیلی چیزاشو میدونه با اینکه خانواده مذهبی و مقیدی ...

اگه از اول میخواستش چشم داشت ب شوهرت اصلا باشون رفت و امد نکنین

دقیقا  مردا  اینطورن  کلا آدما ببینن رو چیزی حساسی همون بلا رو سرت میارن🤨

بله چون خودمون رو دست کم میگیریم اونا رو بالا که چی هستن باید همیشه اونا بترسن که مارو از دست بدند نه ما این کار الان شوهرمن شده 😂😂😂😂

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
خودم زخم خوردم میگم منم جساس بودم شوهرم فهمید بعد کلی بلا سرم اومد دوست دخترای مجازی حالا که بیخیال ...

راست میگی آدم باید خودشو بالا بگیره اما سخته بیخیالی

شوهرم پرستاره و هر روز با یه مدل دختر شیفت وایمیسته و من میفهمم که از اونا هم بدش نمیاد و حس خوبی داره بهشون

من خیلی به همسرم محبت میکنم و دوسش دارم اما با این کارا ازش فاصله میگیرم و زندگیمون به خطر میفته بخصوص الان که باردار هم هستم

بله چون خودمون رو دست کم میگیریم اونا رو بالا که چی هستن باید همیشه اونا بترسن که مارو از دست بدند ن ...

اینکه میگی بالا تر بگیریم واقعادرسته اما شوهرم میدونه واقعا بهش وفا دارم و بهم ایمان داره و هیچوقت نمیترسه بهش خیانت کنم یا...

اینکه میگی بالا تر بگیریم واقعادرسته اما شوهرم میدونه واقعا بهش وفا دارم و بهم ایمان داره و هیچوقت ن ...

درکت میکنم تو بد شرایطی هستی🙁

هیچ راهی هم نداری فقط بی خیال باش