2737
2734
عنوان

ینی من توهم زدم؟

628 بازدید | 72 پست

یهو یادم افتاد یروز از خواب پاشدم بعد نمیتونستم تکون بخورم حتی صدامم درنمیومد(این حسو چن بار تاحالا داشتم ولی تو خونه جدیدمون اولین بار بود) و اینکه صحنه ای رو دیدم ک باورم نشد پای مرغ روی دشکم بود منتها چندتا انگشت ینی خیلی و ناخن هم نداشت بعد کلی تلاش کردم سوره توحید خوندم یه دست عجیب کنار متکام دیدم انگار یکی جلو بلند شدنمو بگیره😦 و بعد کلی زور و فشار بلند شدم یجورایی بهتره بگم پرت شدم انقد فشار آورده بودم ک بلندبشم و نفس نفس میزدم خیلی ترسیده بودم😢حالا من توهم دارم عایا؟ شبام با زحمت میخوابم راستی اینم تو روز بیدار شدم...

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

کسی تجربه منو داشته آیا؟

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بختک افتاده بود روت

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2728
خواب دیدی، فکر میکنی بیدار بودی

نه بیدار بودم مطمئنم😥

2740
کسی تجربه منو داشته آیا؟

منم اینطوری شدم ولی به شکل های دیگه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
نه بیدار بودم مطمئنم😥

سنجاق وصل کن به لباست+ایت الکرسی بخون

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
پای مرغ ؟ مگه فرار از زندانه

نمیدونم مگ پای مرغ داشت؟

سنجاق وصل کن به لباست+ایت الکرسی بخون

راستی اینم نمیدونم بگم یا نه یبار آیت الکرسی کنارم گذاشتم و خوابیدم بعد نیمه شب پا شدم نبود بعد دیدم زیرم افتاده

منم اینطوری شدم ولی به شکل های دیگه

میشه تعریف کنی؟

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
2706