2733
2739
عنوان

میخوام‌طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 146 پست
نمیدونم .خنگم مریضم دیوونم.عقلم کم شده😐😐😟😟😢😢

عزیزم تو دلت برای اون ادم تنگ نمیشه ، دلت برای حسی که داشتی تنگ میشه، یک روزی حسای قشنگ داشتی که حالا نبست. ممکنه هیچ وقتم نباشه

نمیدونم .خنگم مریضم دیوونم.عقلم کم شده😐😐😟😟😢😢

کاملا حست طبیعیه ، من خودم دعا کردم خدا مهرشو از دلم ببره این دعا عجیب گیراست

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه ربطي به باكره و مجردي داره؟؟  مگه ايه نازل شده همه بايد شوهر كنن؟  چرا اصلا فكر ميكني ...

واقعا بعضی ها چه چیزهای چرت و پرتی میگن. 

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/
2728
باور كن من يه خانومي هستم كه از همسرم جدا شدم و اذيت نميشم تو جامعه،چون اين اجازه رو به خلق الله نمي ...

همین حرفهارو میزنن که بعضی خانم ها میترسن طلاق بگیرن و زندگی با یه فرد روانی رو ترجیح میدن به طلاق گرفتن. وگرنه اگه به نظر جامعه باشه که کلاً زن بودن جرمه. تازه الان که دخترهای هم دیگه رابطه دارن با پسرها. بیشتر از مطلقه ها. چه ربطی به مطلقه بودن داره.

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/
یه صدایی همیشه درونم تحسینم میکنه به خودم افتخار میکنم تن به ظلم ندادم مشاورمم گفت مطمن باش نصف زنها ...

كلا زن و مرد نداره 

جايي كه احترام و محبت متقابل نيست ارزش موندن نداره 

منم دقيقاااا مثل تو به خودم و انتخابم افتخار ميكنم

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
همین حرفهارو میزنن که بعضی خانم ها میترسن طلاق بگیرن و زندگی با یه فرد روانی رو ترجیح میدن به طلاق گ ...

دقيقااااااا 

مخم سوت ميكشه بخدا

2738
به قول یکی از کاربرا شما یه ایران دیگه دارید به ما نمیگید 😆 شما تو کدوم ایران زندگی می کنید که باک ...

ما تو ايرانِ ديگه اي زندگي نميكنيم ! 

اولا باكره نبودن در هر سرايطي نميتونه تعيين كننده ارزش يك انسان باشه 

دوما اگر براي شما باكره بودن خيلي مهمه و ازش دفاع ميكنيد پس بدونيد باكره نبودن در اثر ازدواج ديگه حداقل حلال همون دين و فرهنگِ متعلق به دينتونه

حداقل به اين اصل احترام بذارين

به قول یکی از کاربرا شما یه ایران دیگه دارید به ما نمیگید 😆 شما تو کدوم ایران زندگی می کنید که باک ...

ارزش هست یا نیست، آدم باید برای خودش ارزش قائل باشه. حالا یکی ازدواج کرد شوهرش روانی در اومد. باید یه عمر کتک بخوره و زجر بکشه، چون دیگه باکره نیست. طلاق نگیره چون دیگه کسی به اسم دختر بهش نگاه نمیکنه. خیلی ها موندن تو این زندگی و اگه 30 سالشون بود اندازه 50 ساله ها نشون میدادن. چون زجر میکشیدن و حرف مفت جامعه براشون مهم بود. ولی بعضی ها هم طلاق گرفتن حداقل هر شب استرس کتک خوردن و تحقیر شدن رو نداشتن. برای خودشون زندگی کردن. رفتن دنبال کار و کسب درامد. بعضی هاشون شوهر کردن بعضی ها هم نه. ولی یه زندگی بهتر از قبل داشتن. 

چه جوری رشد کردین عزیزم

هر اتفاقي تو زندگي ما دوتا جنبه مثبت و منفي داره 

اين شمايي كه انتخاب ميكني كدوم بهت بيشتر بچسبه 

مثلا براي نمونه:من همسر مسئوليت پذيري نداشتم تو زندگي مشترك 

در نتيجه همه مسئوليت ها گردن من بود،خب من ايمجا دوتا انتخاب دارم بشينم غصه بخورم كه اون بي مسئوليته يا خودم تمرين كنم مسئىوليت دوچندان رو

درسته خسته شدم ولي پتانسيلم رفت بالا 

قدرت گرفتن تصميمزهاي بزرگ پيدا كردم 

و.....

مانلی جان  یه درصد فکر کن کاربرای اینجا دارن  از سر حسادت تو رو تشویق به طلاق می کنن و طل ...

حسادت به چي  

خدا هدايتت كنه انسالله 

واقعا ديگه عصبيم كردي!!!! 

خدا هدايتت كنه انشالله 

اون از حرفات و نگاهت كه داري به همجنس خودت تعميم ميدي اينم از نتيجه گيريت 

تمام هدفت و غايت زندگيتون شوهره انگار !

ما تو ايرانِ ديگه اي زندگي نميكنيم !  اولا باكره نبودن در هر سرايطي نميتونه تعيين كننده ارزش ي ...

یه خانمی هست که شاغله شوهرش معتاده. صد بار شوهرش رو برد ترک کنه فایده نداشت. اعتیاد شدید داشت. ماشین براش گرفت که کار کنه، ماشینو فروخت. خونه به اسمش خرید. اصلا فایده نداشت. الان مثل فقرا زندگی میکنن. خرج اعتیاد شوهرش رو هم میده. دو تا بچه هم داره. فقط به خاطر حرف افرادی مثل این خانم طلاق نمیگیره. در حالی که خیلی ها هم بهش میگن طلاق بگیر. اگه طلاق میگرفت هم وضع خودش بهتر بود هم بچه هاش. نگاش میکنی 10، 20 سالی پیرتر نشون میده. ولی یکی دیگه بود شوهرش معتاد بود. میخواست اینم معتاد کنه. همون اول جدا شد بچه اش رو هم اورد پیش خودش. شروع کرد به کار کردن هر چند حقوقش هم زیادنبود. خیلی طول کشید تونست طلاق بگیره. نموند این حرفارو گوش کنه که سایه بالا سرته. زن مطلقه تو جامعه جایگاهی نداره و هزار تا کوفت و زهرمار دیگه. الحمدلله بچه اش یه زندگی خوب داره. دانشگاه رفت، سرکار رفت، زن گرفت. اگه پیش شوهرش میموند الان بچه اش و خودش معتاد بودن.
بعضی ها حرف مفت زیاد میزنن. نباید به حرفشون اهمیت داد. به قول بعضی ها، بزرگترین دشمن زنها، زنها هستن.

حسادت به چي     خدا هدايتت كنه انسالله  واقعا ديگه عصبيم كردي!!!!  خدا هدايتت ...

ولا انگار شوهر معتاد یا کتک زن یا شکاک حسودی داره. این کیه این حرفارو میزنه، زود هم حذف میشه  

كلا زن و مرد نداره  جايي كه احترام و محبت متقابل نيست ارزش موندن نداره  منم دقيقاااا مثل ...

دارم عاشقت میشم خخخخخ ، به هدف از ازدواج فکر کنی همه چی حله ، ازدواج میکنی که خوشبختتر شی یا بدبخت تر 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706