2733
2734
عنوان

میخوام‌طلاق بگیرم

1377 بازدید | 146 پست

میخوام طلاق بگیرم مهریمو گذاشتم اجرا.ولی خیلی حس غریبی دارم.ی جورایی هنوز شوهرمو دوس دارم.ی بغض غریبی تو گلومه ک دلم میخواد خالی شه ولی ب خاطر خانوادم نمیتونم خالیش کنم.شوهرم بد دل بد دهن وبد اخلاق بود دست بزنم داشت شدید .احساس میکنم مریضی اعصاب داره.دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم😢خیلی بهم بد کرد خیلی .ولی بعضی روزا دلم‌تنگ میشه براش.اللن ۲۰ روزی هست ک از خونه زدم بیرون

بیا بهم بگو دل توهم‌ برام تنگه😢

حال منم همین جوریه😔

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

محکم باش دختر 

پیشنهاد میکنم با یه مشاور صحبت کن کمکت میکنه

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عاديه همه حس و حالت 

بخاطر عادت 

اگه يك ماه پات تو گچ باشه،بعد ورداشتنش جاي خاليش اذيتت ميكنه 

طول ميكشه كه به وضع قبل برگردي 

اين كه ديگه طلاقه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

[QUOTE=172964143]محکم باش دختر  پیشنهاد میکنم با یه مشاور صحبت کن کمکت میکنه[/QUOTEهمش مم ب یاد روزایی بیفت ک زیر مشتو لگداش جون میدادی ولی بازم دلم طاقت نمیاره

بیا بهم بگو دل توهم‌ برام تنگه😢

نمیدونم همه مثل تو هستن یا نه 

اما من حدود 5 روز ندیدمش خیلی حالم خوب بود ارزو میکردم هیجوقت دیگه نبینمش

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗
2738

ای کاش منم بتونم اینکارو کنم دوت بچه دارم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
[QUOTE=172964143]محکم باش دختر  پیشنهاد میکنم با یه مشاور صحبت کن کمکت میکنه[/QUOTEهمش مم ب یاد ...

میگذره این روزا 

به نظر من به ایندت فکر کن به هدفات برنامه هایی که داری

2706