2737
2739
عنوان

میخوام‌طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1377 بازدید | 146 پست
با تمام وجودم دركت ميكنم  منم هميشه ميگم نه از ازدواجم نه از طلاقم،ناراضي نيستم  هر دوتا ...

منم خیلی درکت کردم حس کردم جایی نشستم که تو نشستی اگه ازدواج نمیکردم هیچ جوره به درک الانم نمی رسیدم 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
همينطور تو!  من كمتر كسي رو مثل خودم ديدم كه از ازدواج ناموفق و طلاقش راضي باشع!  جانا س ...

دقیقا خیلی برام جالبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط حس عادته.

چن روز ذره از ببن میره.

طلاق بگیر.

هیچی بدتر از اینجور شوهر نیس.

بابای من غرغروئه فقد.ولی جونمون رو به لبمون میرسونه.

اگه بچه داری که زودتر طلاق بگیر‌

با اون پدر دیونه میشن

Tired:)

من از بدبختیم تو۱۶ سالگی ازدواج کردم شوهرمم ی بار عقد بود با دختر عمش جداشد الان ۲۲ سالمه انقدر میخندم ب ظاهر ولی داخلم داره میترکه

بیا بهم بگو دل توهم‌ برام تنگه😢
2728
وااا جدیییی چ جالب

بله 

من تا ٦ماه دهن باز نكردم 

فقط دوست صميميم ميدونست چي بين ما گذشت خصوصا شب اخر 

حتي وقتي بابام اومد دنبالم ٣٠دقيقه راه بود تا خونه پدريم 

ي كلمه ازم سوال نكرد

شيش ماه سكوت مطلق بود و حرفم تنها همين بود كه طلاق ميخوام زندگي نميكنم 

همه هم ميدونستن حتما دلايل محكمي دارم

فقط نميخواستم ابروي شوهرم رو ببرم 

تا اينكه واسطه فرستاد خونمون و يه عالمه دروغ در مورد من به اونا گفته بود تا من رو مقصر جلوه بده 

ديگه وقتي بي معرفتي و بيشعوريش رو ديدم تو اون جمع بعد اون همه مدت دهن باز كردم از روز اول تا اخر رو گفتم كه بدونن از كي دارن دفاع ميكنن و براش ابرو ميخرن و ضامنش ميشن!

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
فقط حس عادته. چن روز ذره از ببن میره. طلاق بگیر. هیچی بدتر از اینجور شوهر نیس. بابای من غرغروئه ...

ن خداروشکر بچه ندارم.ی مدت خرشدم خواستم بچع بیارم اقدامم کردم ولی خداروشکر نگرفت

من وقتي اومدم خونه پدرم تا ٦ماه كسي چيزي از حقيقت زندگي من نميدونست😅فكر كن ديگه من كي بودم  س ...

6 ماه؟ من سه ساله جدا شدم هنوز خانوادم نمیدونن مشکلاتم چی بود خیانتشو نمیدونن و خیلی چیزای دیگه و اونوقت جالبه اون میگفت همه چیو به خانوادت میگی تو به هر کی حرفاشو میگم شاخ درمیاره من معروفم به تو داری

منم خیلی درکت کردم حس کردم جایی نشستم که تو نشستی اگه ازدواج نمیکردم هیچ جوره به درک الانم نمی رسیدم ...

واي دقيقااااا 

بعضيا خيلي دلشون ميسوزه فكر ميكنن من حروم شدم! 

ميخندم بهشون 

واقعا من تو اون زندگي رشد كردم

مثل نيلوفر كه تو مرداب رشد ميكنه!

2740
من يكسال پيش جدا شدم  يكماه اول شوك بودم با اينكه خودم خواستم بعد اون شوهرم رو دوست نداشتم ام ...

منم با اینکه خودم خاستم جدا شم همش گریه میکردم زار میزدم محضر و گذاشتم رو سرم. باورم نمیشد شکست خوردم شوهرمم گریه میکرد باورش نمیشد بلخره دارم طلاق میگیرم. از محضر اومدم خونه حالم خراب بود بعد رفتم اونو آروم کردم بعد اومد برسونم جلوی خونه همدیگرو بغل کردیم زار میزدیم. بعدش همش بفکر ایندش بودم بعد اینکه زن گرفت آروم شدم. البته عذابی که من کشیدم هیچکس ندید. الانم پشیمون نیستم چون هنوزم یه معتاد صفره. الان یاد محضر افتادم گریم گرفت. ای خدا 7 سال سختی کشیدم ولی نتیجشو ندیدم و شکست خوردم و فقط عمرم رفت. الان تو زندگی دومم همه چی دارم ولی آرامش ندارم. 

بله  من تا ٦ماه دهن باز نكردم  فقط دوست صميميم ميدونست چي بين ما گذشت خصوصا شب اخر  ...

اووه.چ بد حالا من تااومدم گفتم پیاماشم نگه داشتم هرکه میاد طرفداری میکنه پیاماشو نشونش میدم

6 ماه؟ من سه ساله جدا شدم هنوز خانوادم نمیدونن مشکلاتم چی بود خیانتشو نمیدونن و خیلی چیزای دیگه و او ...

من شرايطم خيلي فرق ميكرد 

سكوت كرده بودم 

اونم بهم تهمت زد كه هيچووووقت نميبخشمش 

همه واسطه هاش ك اومدن جلو بابام مطرح كردن كه فلاني(شوهرم)گفته موضوع ناموسيه ما گفتيم ب زنت نمياد! 

تو جاي من بودي چيكار ميكردي اون لحظه؟ 

بابام گفت من ميدونم اون داره دروغ ميگه ولي وقتي تو سكوت كردي فكر نميكني الان همهههه تورو مقصر ميدونن؟من پدرتم تورو ميشناسم اين اقايون چي؟

منم با اینکه خودم خاستم جدا شم همش گریه میکردم زار میزدم محضر و گذاشتم رو سرم. باورم نمیشد شکست خورد ...

عزیزم چراارامش نداری یعنی این شوهرتم خوب نیست؟

بله  من تا ٦ماه دهن باز نكردم  فقط دوست صميميم ميدونست چي بين ما گذشت خصوصا شب اخر  ...

منم دقیقا هیچ وقت پدرم علتو نپرسید فقط یه بار بعد دوسال که داشتم جدا میشدم گفتم همه مشکلا به کنار من دوسش ندارم پدرمم گفت زندگی خودته هر جور راحتی خدایی دمش گرم خیلی مرده

من شرايطم خيلي فرق ميكرد  سكوت كرده بودم  اونم بهم تهمت زد كه هيچووووقت نميبخشمش  ...

خوب کردی گفتی واسه منم خیلی شکاک بود بخصوص به پسرخاله هام اما خودش گند زد کافر همه را به کیش خود پندارد براش آرزوی سلامتی و هدایت به راه راست دارم حتی ازش متنفر نیستم همین که نیست انگار دنیا مال منه

2706