2733
2739
عنوان

خانمی که گفتی کوتاها خوش شانس ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم نمیدونم چرابابامم ۱۹۰مامانم ۱۵۴

این میزان تفاوت قد یه حس خوب داره بنظرم 

خصوصا واسه مرد 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2731
منم کوتاهم .امروز مادر شوهرم از یکی تعریف میکرد هی میگفت ماشالله بلنده .جاریم یبار گفت فلانی یه ذره ...

میگفتی شعور و فرهنگش بلند باشه قد کیلو چنده😒 اصلا هیچ عامل زیبایی توی قد وجود نداره وقتی اعضای بدنت متناسب باشن کوتاه باشی یا بلند مهم نیس یکی میبینی پا داره اندازه بابا لنگ دراز ولی همچین مفتخرم هس ک قد بلنده ولی در اصل شبیه لک لکه...یکی هم هس نیم تنه بالاییش از پاهاش بلند تره اونم مفتخره ک قدم کوتاهه و ریزم

درحالی ک باید اعضای بدنش متناسب باشن تا ایدن آل بنظر بیاد

کیه ک بفهمه😑

تو قدت چنده؟

ااا منو معرفی کن ب داداشت من 160 هستم 😂 ولی بیشوخی.من پسر عمم قدش 195 باشه فکر کنم یا کمه کم 190.ه ...

اتفاقا خوبه ۱۹۰ زیاده ی زن کوتاه بگیره قد بچشون متعادل شه😂😂😂

برام دعا کنین
کلا من میام نی نی سایت اعتماد بنفسم میره زیر خاک من هم کوتاهم هم عینکی ام فکر کنم از نظر نی نی سایت ...

دیوونه...نه تونی نی سایت همه ۱۷۵قدشونه شوهراشونم بالای دومتر همشونم دکترمهندس این قدکوتاهای توخیابونم همشون منم

جدی؟! ولی اینکه کسی کوتاه قد باشه و همچین فانتزی داشته باشه عجیبه! هم قد خوبه هااا همه پسرا توی عرف ...

اعتماد به نفس....اونم‌از نوع کاذب😂

میدونی من همیشه ترسم شوهر قد کوتاه بود

حتی تو خوابم خواستگارام قد کوتاه بودن

درصورتی که من به ۵ سانت بلند ترم راضی بودم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
منم کوتاهم .امروز مادر شوهرم از یکی تعریف میکرد هی میگفت ماشالله بلنده .جاریم یبار گفت فلانی یه ذره ...

اصلا همچین آدمی هم در اکثر مواقع وجود نداره

یه آدم خیالی میزارن وسط

که حرف دلشونو بزنن🤣

تو هم تیکه بنداز

چرا نندازی

یکی انداخت

تو دو تا بنداز

کلا من میام نی نی سایت اعتماد بنفسم میره زیر خاک من هم کوتاهم هم عینکی ام فکر کنم از نظر نی نی سایت ...

بی خیال بابا منم عینکیم قدمم ۱۵۹ هرکی می بینتم میگه عاشق این قد و ریز بودنتم😅

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
دیوونه...نه تونی نی سایت همه ۱۷۵قدشونه شوهراشونم بالای دومتر همشونم دکترمهندس این قدکوتاهای توخیابون ...

اون دکتراشون برو لیست تاپیکاشونو ببین

دنبال جواب و تحلیل سونو و ازمایشاشونن🤤😂

اتفاقا خوبه ۱۹۰ زیاده ی زن کوتاه بگیره قد بچشون متعادل شه😂😂😂

اره اره😂خلاصه که من در خدمتم .خانوما هرکی داداشه قد بلند داره دلش میخواد قد بچه هاش متعادل باشه من قبول میکنم باهاش ازدواج کنم.فقطط محض رضای خدا😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2706