2737
2734
عنوان

خانمی که گفتی کوتاها خوش شانس ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 101 پست
افر ین عزبزم تناسب خیلی مهمه مثلا شوهر من قدش 180 هست ولی نیمه تنه بالاش نسبت ب پاهاش بلند تر ب خاطر ...

دقیقامنم پایین تنم بلندتره...همسرمم فدش ۱۷۵هستش ولی چون هیکل ورزیده داره واضافه وزن نداره خوب دیده میشه تناسب مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشتباه میکنی این حسو به همسرت منتقل میکنی که ازخودت راضی نیستی اونم ناخودآگاه توذهنش میاد که تفاوت ق ...

نه اصلا این موضوع چون از یه طرف براش جذابت نداره فک نکنم روش حساس شه ولی اره درستدمیگی‌باید از خودم دورش کنم بعد اینهمه وقت درست میگی

2728
بابام ۱۹۵ مامانم ۱۶۰  تازه بابام هیکلشم درشته مث فیل و فنجونن اما مامانم تا حالا یکبار هم نشده ...

مامان بابات دقیقا عین مامان بابای منن مامان منم خیلی کوچیک دیده میشدچیکار کنم گلم حس می کنم بقیه یه نگاهی دارن😑

مامان بابات دقیقا عین مامان بابای منن مامان منم خیلی کوچیک دیده میشدچیکار کنم گلم حس می کنم بق ...

نگاه بقیه واست مهم نباشه 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
من فقط تو نینی سایت دیدم همه بالای ۱۷۰ قد دارن  شاید هم مترشون خرابه😆 من قدم ۱۶۰ تو خیابون ب ...

نی نی سایت شده جایی برای ب رخ کشیدن نداشته ها برا بعضیا :/

منم ۱۵۵-۶ ام دقیقا تو خیابون همینجوریه ک تو میگی ولی اینجا میام حس میکنم از کل ۴۵ میلیون نفر جمعیت خانم ۱۰ نفر قد کوتاهن بقیه همه بالا ۱۷۵😐و خوش هیکل و اندام تراشیده بینی خوش فرم لب قلوه ای چشم درشت😶

2740
افر ین عزبزم تناسب خیلی مهمه مثلا شوهر من قدش 180 هست ولی نیمه تنه بالاش نسبت ب پاهاش بلند تر ب خاطر ...

اره دقیقا منم ۱۵۵ ام ولی چون لاغرم و پاهام بلندتر از نیم تنه بالامه هر کی تو فامیل بعد چن وقت میبینه میگ وای مهسا چقد بلند شدی بعد میپرسم ک چنده قدم بنظرتون همه بالای ۱۶۰ میگن پشما.م میریزه😐😂

نی نی سایت شده جایی برای ب رخ کشیدن نداشته ها برا بعضیا :/ منم ۱۵۵-۶ ام دقیقا تو خیابون همینجوریه ک ...

گفتم که متراشون خرابه درست متر نکردن خودشون رو 😆

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
کلا من میام نی نی سایت اعتماد بنفسم میره زیر خاک من هم کوتاهم هم عینکی ام فکر کنم از نظر نی نی سایت ...

منم کوتاه و عینکی ام 

خیلی ام دوس داشتنی ام .دیگه نگو اینو ب خودت وگرنع نی نی یارو تگ میکنم 🤨🤨😂

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜