2737
2734
عنوان

خانمی که گفتی کوتاها خوش شانس ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااا منو معرفی کن ب داداشت من 160 هستم 😂

ولی بیشوخی.من پسر عمم قدش 195 باشه فکر کنم یا کمه کم 190.همش عاشق دخترای قد کوتاه میشه.یه پسره هم بود باهاش صحبت میکردم قدش فکر کنم 190 بود اونم .میگفت دختر با قد متوسط دوست دارم دلم میخواد خانومم قدش متوسط نسبتا کوتاه باشه .

ازونطرف داداش خودم قدش 178 هستش.میگه دختر فقطط قد بلند هرچی بلندتر بهتر😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731
خوب الان همسر برادرت خوش  شانسه چون من ۱۷۰ و تو ایران بلند حساب میشم  یه عالمه خاستگار د ...

من۱۶۸😁 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740

منم کوتاهم .امروز مادر شوهرم از یکی تعریف میکرد هی میگفت ماشالله بلنده .جاریم یبار گفت فلانی یه ذره کوچولو ریزه میزه برا پسرش گرفته به هیچ دردی هم نمیخوره به من گفته تو خوش تیپی .مردشور هر دوتاشون رو ببرم انگار آدم خودت انتخاب میکنی ظاهرت چجوری باشه .بیشعورهای انتر دارم براشون 

ااا منو معرفی کن ب داداشت من 160 هستم 😂 ولی بیشوخی.من پسر عمم قدش 195 باشه فکر کنم یا کمه کم 190.ه ...

بابا و برادرهای منم بالای ۱۹۵ همشونم عاشق زن کوتاه

بابام میگه عاشق همین ریزه بودن مامانت شدم😅

نمیدونم چرا اکثر مردهای قدبلند تا جایی که دیدم از دختر ریزه میزه خوششون میاد 

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
من فقط تو نی نی سایت دیدم ک قد عامل خوشبختی و بدبختی و شانس ادما باشه😐

دقیقا بعد کم میمونه هردوگروه همدیگرو قورت بدن اصلاربطی به این چیزانداره یکی کوتاه دوس داره یکی بلند یکی چاق یکی لاغر یکی زن شوخ یکی سنگین

خوب الان همسر برادرت خوش  شانسه چون من ۱۷۰ و تو ایران بلند حساب میشم  یه عالمه خاستگار د ...

جدی؟! ولی اینکه کسی کوتاه قد باشه و همچین فانتزی داشته باشه عجیبه! هم قد خوبه هااا همه پسرا توی عرف که دیدم دوست دارن یاهم قد همسرشون باشن یا بلندتر ولی اینکه کسی کوتاهتر باشه و دنبال همسر بلندتر باشه اولین دفه است میشنوم

2706