2733
2734
عنوان

خواهر شوهرام سر خرید عروسی اشکمو در آوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 42 پست
 اول ازینکه چرا از الان داری انقد رو میدی؟؟ وقتی شوهرت این حرفو میزنه باید نگاش کنی یا درباره ت ...

نامزدم بدون اطلاع خواهراش و مادرش واحد آپارتمانو به سلیقه ی من ساخت  حالا که خواهرش اومدن دیدن و دارن از حسادت میترکن بهش گفتن کلاه سرت گذاشته  

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ
یک دست بابا  بالاسرم واستاده بود برای همه چی نظرمیداد ولی جاری آخری حالشونو جا آورد حسابی😂😂 ...

منم نمیشناسمش ولی خووووشحال شدم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موندم به چه امید و با چه انگیزه ای با هم میرید زیر یه سقف     این حرفا حتی شوخیش هم خوب ن ...

نامزدم بدون اطلاع خواهراش و مادرش واحد آپارتمانو به سلیقه ی من ساخت  حالا که خواهرش اومدن دیدن و دارن از حسادت میترکن بهش گفتن کلاه سرت گذاشته

نامزدم بدون اطلاع خواهراش و مادرش واحد آپارتمانو به سلیقه ی من ساخت  حالا که خواهرش اومدن دیدن ...

خب پس تو باید زیر زیرکی شوهرتو بکشی سمت خودت تا اونا از چشمش بیفتن 

‏برای او که رود‌ها را فراموش کرده است از دریاها سخن گفتن چه سود؟
2731
2740
خب پس تو باید زیر زیرکی شوهرتو بکشی سمت خودت تا اونا از چشمش بیفتن 

بهم میگه کارم الان گیره بزار بریم سر خونه زندگیمون محلشون نمیدم.به نظرت راست میکه؟

بهم میگه کارم الان گیره بزار بریم سر خونه زندگیمون محلشون نمیدم.به نظرت راست میکه؟

خیر عزیزم تا اون موقع اونا کاری میکنن طلاقت بده  و بهم بزنن هر کاری داری الان انجام بده اصن میتونستی تو مغازه دعوا راه بندازی و خریدو کنسل کنی چرا با وجود دخالتا خرید کردی

خیر عزیزم تا اون موقع اونا کاری میکنن طلاقت بده  و بهم بزنن هر کاری داری الان انجام بده اصن میت ...

نصف خریدام مونده

حالا چیکار کنم؟

نصف خریدام مونده حالا چیکار کنم؟

قیامت راه بنداز که باید دو تایی بریم خرید چون زندگیه منوتوعه و تو اگه سلیقه منو قبول نداری خودتو زیر سوال میبری چون انتخاب من تویی. من قراره ازین وسایلا استفاده کنم پس فقط سلیقه منوتو مهمه در غیر این صورت یه روزی میریم که تو وقتت خالی باشه و منوتو باشیم

2706