2737
2734

واقعا نمی‌دونستی پشگل چیه؟

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نمیدونستی پشکل معنیش چیه؟ پس حقت بود بگه😂🙌🏻

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. (دیگه نپرسید❤️) _/(عشق خیانتکارم، یه روزی تو این 5سال من برای آخرین بار بهت گفتم دوستت دارم و روزی برای آخرین بار بغلت کردم بدون اینکه بدونم بار آخره. و من هرشب با فکر به این دوتا جمله با گریه میخوابم و با غم بیدار میشم و با بغض روزم رو شب میکنم،تو آخرین شوق من برای دوست داشتن یک مرد بودی و جای خالیت توی قلبم یه حفرهٔ همیشگیه که حتی با وجود خودتم دیگه پر نمیشه...)/
2740

هرچی فرضت کرده بوده همین که نمیدونستی معنیشو....... نگم دیگه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

پشکل،خرابکاری گوسفنده؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706