2737
2734
عنوان

کیا اولین تجربه ی بارداریشونه

349 بازدید | 52 پست

کیا اولین تجربه ی بارداریتونه وتوماه های اول هستید؟شماها حالتون چجوریه؟حالت تهوع ندارید؟یاهرچیزدیگه ای

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

انشالله هرکی تواین دورانه بچه ش بسلامتی به دنیا بیاد وعاقبت بخیر بشه وهرکسی هم منتظر بارداریه انشالله هرچی زودتر به خواسته ش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اگه فردا جواب بتا مثبت بشه  فعلا ۱۳ روز تاخیر لکه بینی درد مبهم زیر شکم

انشالله مثبت میشه عزیزم.اینا میتونه علائم بارداری باشه💖

من هفته هشتمم حالت تهوع ندارم

انشالله این دورانو بسلامتی بگذرونید منم فردا وارد هفته ی دهم میشم از هفته ی پنجم خیلی حالت تهوع دارم یکی دورزه یکمی بهترشدم میگن تاسه ماهگی ادامه داره معمولا.

انشالله مثبت میشه عزیزم.اینا میتونه علائم بارداری باشه💖

ممنونم گلم آخه بی بی چکم روز هفتم منفی شد.لکه بینیم هم الان چهار روزه قطع نمیشه آخه میگن لانه گزینی نهایت سه روزه .ولی خب لک خونی ندارم همش قهوه ای عذر میخوام واضح میگم

2740
ممنونم گلم آخه بی بی چکم روز هفتم منفی شد.لکه بینیم هم الان چهار روزه قطع نمیشه آخه میگن لانه گزینی ...

خواهش میکنم آره ولی خب همیشه م شرایط یکسان نیست بدن هرکسی فرق داره.دکتررفتین؟آزمایش بتاهمون روز جوابش رومیدن.انشالله مثبته

فکر کنم غربالگری اول از هفته یازده تا سیزده باید انجام بدی 

آها مرسی عزیزم.پس یک هفته دیگه میرم پیش دکترم ببینم چی میگه

من نیز دفعه اول باردارم ولی سه ماه دوم هستم اول هارو گذروندم

خداروشکر عزیزم فکرکنم الان خیلی ازماه های اولش بهترباشه میگن سه ماه ی دوم راحتتری.من که خیلی حالت تهوع دارم...

خواهش میکنم آره ولی خب همیشه م شرایط یکسان نیست بدن هرکسی فرق داره.دکتررفتین؟آزمایش بتاهمون روز جواب ...

حقیقت چون بی بی چک منفی شد بی خیال شدم دیگه هی گفتم امروز فردا پری میا تا دیشب ک ی لخته دفع کرده مایل ب سیاه بود رنگش دیگه ترسیدم ممکنه جنین بوده باشه ؟ولی الان هنو لکه بینی هامو دارم نمیدونم چی شده اینطوری شدم