2737
2739
عنوان

کیا اولین تجربه ی بارداریشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 52 پست
حقیقت چون بی بی چک منفی شد بی خیال شدم دیگه هی گفتم امروز فردا پری میا تا دیشب ک ی لخته دفع کرده مای ...

حتما برو دکترعزیزم که اگه مال بارداری باشه با شیافت پروژسترون کنترل بشه جنین دفع نشه چون اگه بارداری هم باشه لکه بینی زیاد خوب نیست حتما حتما برودکتر انشالله خبرای خوب میشنوی توکلت به خدا

پس ازهرسختی آسانی ست...آینده ای پرازاتفاقات خوب...خدایاشکرت💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برو دکترعزیزم که اگه مال بارداری باشه با شیافت پروژسترون کنترل بشه جنین دفع نشه چون اگه بارداری ...

چشمم آب نمیخوره باردار باشم.ولی خب حتما پیگیری میکنم مشکلم رو چرا لکه بینی دارم چون هیچوقت نداشتم .دعام کنید اگه باردار بودم بمونه برام نبودمم زودتر خوب بشم.

2731
خداروشکر عزیزم فکرکنم الان خیلی ازماه های اولش بهترباشه میگن سه ماه ی دوم راحتتری.من که خیلی حالت ته ...

من از اول بارداریم هیچ هیچ هیچ علایمی نداشتم

تازه الان که بچه تکون میخوره باور کردم باردارم🤣

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
چشمم آب نمیخوره باردار باشم.ولی خب حتما پیگیری میکنم مشکلم رو چرا لکه بینی دارم چون هیچوقت نداشتم .د ...

حتما عزیزم.انشالله هرجوری دوستداری بشه خدابزرگه

انشاالله ک ب سلامت نی نی رو بغل کنی و زیر سایه پدر مادرش قد بکشه 

ممنون عزیزم ازدعای خوبت😍😍😍همچنین واسه شما.الهی آمین

2738
من از اول بارداریم هیچ هیچ هیچ علایمی نداشتم تازه الان که بچه تکون میخوره باور کردم باردارم🤣

وای خدا😂😂😂چقدرعالی بهترازاین نمیشه واقعا خداروشکر

وای خدا😂😂😂چقدرعالی بهترازاین نمیشه واقعا خداروشکر

مامانم و خاله هامم همینطور بودن

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
اره عزیزم

ب سلامتی بغلش کنی.پسر معمولا اینطوریه دخترعمه منم انگار ن انگار باردار بود اصلا فقط چیزای ترش دوست داشت.

منم خودم عقب انداختم میگن باردار باشی بچت پسره چون لکه بینی و اینا داری ولی من از همین الان عاشق شیرینی هستم خخخخ! البته برام فرق نمیکنه چی باشه 

خداحظش کنه نی نی گلتو انشالله تاآخرش همینجوری سرحال وپراانرژی ویه زایمان راحت داری.خداروشکر❤

قربون محبتت

انشاا... برای شماهم راحت باشه