2737
2734
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
همیشع خودت بچتو کنترل کن ک کسی بهش نگه دست نزن ما با داداشم داخل یه ساختمونیم بعد بچه هاش بشدت شیطو ...

چقدر بعد بعد میگی؟؟😐😐🤣🤣

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اما سه ساعت هم زیاده بچه ها تحملشون نهایت نهایت دو ساعته.حالا بدبختی من می‌دونی چیه فک فامیله شوهر ک ...

ما واسه شام دعوت بودیم

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکن چون حرف نمیزنه حرفتو نمیفهمه قشنگ متوجه میشه  پسر من دو سال و سه ماهشه وقتی براش قصه ...

اره ازون بابت که کاملا متوجه میشه ولی خب مثلا مالکیت رو متوجه نمیشه.مثلا مداد بچه مردمو میگیره هر چی میگم مامان مال خودشه بهش بده میگه نه.مجبورم برم بچه اونارو دلداری بدم قربون صدقه برم که حداقل بچه مردم ناراحت نشه.یا مثلا چیزیو بخواد هرچی میگم پسرم نمیشه عمو ناراحت میشه دست بزنیم فلان چیز اصلا توجیه نمیشه .واسه این میگم کاش حرف بزنه بشه تو جیهش کرد یا براش توضیح داد

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2731
من دعوت نمیکنم  اصلا از مهمون خوشم نمیاد  ولی بچه رو مخم بره می‌دونم چیکارش کنم

برای اون مخ کودک آزارت متاسفم

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑

مهم نیست برام 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

خلاصه واسه اينكه يه ظرف يا دكوري خونتون نشكنه، دل يه بچه و پدر و مادرشو كه اومدن خونتون مهموني تا چند ساعت كنارتون شاد باشن رو بشكنين؛ آفرين

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2740
اره ازون بابت که کاملا متوجه میشه ولی خب مثلا مالکیت رو متوجه نمیشه.مثلا مداد بچه مردمو میگیره هر چی ...

اره طبیعیه

پسر من حتی تصویری با دخترعمش که یک ساله حرف میزنه و ببینه دست دخترعمش مثلا یه خرسه درجا داد میزنه خرسه منه بده😐 میگم وا واس خودشه از پشت گوشی چحوری بده به تو میخنده ولی باز تکرار میکنه

والا انگاری شمر ذالجوشن هستن خجالت هم چیز خوبیه بچه رو چکار میکرد اونم ۳ ساعت خوب ورده دست زده کاش د ...

واقعا جای تأسف داره اما متاسفانه مشت نشون دهنده خرواره من سر این برخوردا الان پنج ساله هیچ‌جا پا نذاشتم چون میدونستم می‌خوان اعصابمو مثل استارتر خورد خاکشیر کنند

اینا که اینطوری ادعا دارن تجربه ندارن بعدا بچه دار میشن کاملا عکس قضیه اتفاق میفته میرن مهمونی صابخونه از دستشون عاصیه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بخدا من انقدر با بچه های غریبه بازی میکنم وحرف میزنم بچه کوچیک بیاد خونمون انقدر باهاش بازی میکنم وخوراکی براش میخرم رفتار برادرشوهرت خیلی زشته 

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
اره طبیعیه پسر من حتی تصویری با دخترعمش که یک ساله حرف میزنه و ببینه دست دخترعمش مثلا یه خرسه درجا ...

عزیزم خدا نگهش داره برات.😍😍

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2706