2733
2739
عنوان

دخترا رفتیم یه جایی دعوت بودیم از اول تا اخر سه ساعت اونجا بودیم 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 71401 بازدید | 642 پست
اینا که اینطوری ادعا دارن تجربه ندارن بعدا بچه دار میشن کاملا عکس قضیه اتفاق میفته میرن مهمونی صابخو ...

دقیق فقط دعا میکنم یه آدم ذهنیت خرابی مثل خودشون کودکشون آزار نده و نیشگون نگیره 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
اره ازون بابت که کاملا متوجه میشه ولی خب مثلا مالکیت رو متوجه نمیشه.مثلا مداد بچه مردمو میگیره هر چی ...

بچه ها تا یه سنی اصلا نمیدونن مالکیت چیه تصور میکنن هرچیزی که توی دنیاست متعلق به اوناست و باید دست اونا باشه بعدا کم کم یاد میگیرن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کسی نگفت پس کرونا چی یا بود من ندیدم والا برادرشوهر من بچه هاش عین اسب خونه ما اینطرف اونطرف میرن ب ...

شما ندیدی زیاد گفتن😁

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
باید میگفتی دارن باهم بازی میکنن شما چرا ناراحتی!!!

چقد مشخصه که قصد و عمد توی گفتارشونه.. باید خطاب ب پسرت حرف میزدی حالیشون بشه مثلا پسرم بیا بشین فرش عمو خراب میشه یا میگفتی پسرم بیا بشین تا کتک نزدنمون

واس همه کسایی ک از بچه و شیطنت های بچگانه بیزارن متاسفم

یکی میگه بدونیم طرف بچه شیطون داره الکی میگیم نیستیم خونه! 

یکی میگه نیشگون میگیرم

یکی میگه نره مهمونی! 

من خودم به شخصه بدونم مهمونم بچه کوچیک داره اول از همه سوپ حتما کنار غذام درست میکنم دوم پفیلا درست میکنم سوم ژله

برای بازیشونم استخر توپ پسرمو اماده میکنم که اومدن بپرن توش! 

2738
بچه ها خیلی بغض دارم دارم خفه میشم خاک بر سرم که رفتم 😭😭

برای بیشعوری اونا شما خودتو ناراحت نکن!

از این به بعد هم جلوی اونا خییییلی افراطی  به پسرت احترام بزار و هیچوقت دعواش نکن،بزار حساب کار دستشون بیاد

((دین من انسانیت است))

راستش مام اصلا از مهمون بچه دار خوشمون نمیاد ودعوتشونم نمیکنیم اما متاسفاته خودشون یهو زنگ میزنن میان تو تازه تا میان زنگ میزنن به ابجیو واونیکی داداششون که شمام بیاند اونام با بچه ردیف میشن همشونم دوسه تابچه فضول ونججسب دارن میریزن خونمون با ۷،۸ بچه😖😖دیگم هم بیرون نمیرن.

خبردردناکش اینکه امروز شنیدم میخوان بیان توکوچمون وچسبیده بهمون خونه اجاره کنن.

عرررررررررر😭😭

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه شیطون واقعا برای میزبان عذاب اوره بهتره بچه هارو تا حدامکان کنترل کنید سرگرمشون کنید 

شما پدر و مادرشین ممکنه شیطونیای بچه تون براتون شیرین و جذاب باشه ولی برای بقیه نه ! 

تو ایمجور مواقع بچه رو سرگرم کن اسباب بازی مورد علاقه شو براش ببر یا گوشی بده دستش بازی کنه انیمیشن ببینه یا اگر حیاط دارن ببرش حیاط که سرگرم باشه 

درسته رفتار اونا هم بد بوده و ناراحتی شما هم بی علت نیست 

ولی خب نمونه ش رو تو اقوام داریم بچه انقدر شیطون که اشک همه رو در میاره ولی پدر مادرش یه کلام از دهنشون در نمیاد به بچه بگن بشین ! ادم به غلط کردن میوفته که دیگه با طرف قطع رابطه کنه 

واس همه کسایی ک از بچه و شیطنت های بچگانه بیزارن متاسفم یکی میگه بدونیم طرف بچه شیطون داره الکی میگ ...

واقعا ادم با فرهنگ و باکلاسی هستی

میگن اصالت و  شخصیت ادم ها رواز رفتازشون با بچه ها میشه فهمید

((دین من انسانیت است))

بعضیا خیلی حساسن  حتی توقع دارن بچه راه هم نره عین آدم بزرگها بشینه ی گوشه ، ولی خوب خیلی از مادرها هم بیخیالن و توقع دارن بچشون بریزه و بپاشه و بشکونه کسی هم چیزی بهش نگه ، مثلا دوست من امد بود خونم بچش گیر داده بود به کنترل تلوزیون و دکمه لباسشوی و ظرفشویی خوب تو این گرونی اگه مینداخت کنترل رو میشکوند من یک میلیون نیم چجوری میخریدم اصلا پیدا هم نمیشه یا بقیه وسایل خلاصه با نازو قربون صدقه همش جلوشو میگرفتم مامانشم منو میدید سعی میکرد جلوشو بگیره اما اگه من هیچی نمیگفتم اونم هیچی نمیگفت 

2706