2737
2734
عنوان

یه سوال دارم درباره خوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 67 پست

وقتی پولدار باشی ھم خوشگلی ھم خوشتیپی ھم ھمہ دوست دارن ھم میخوانت ھم طرفدارتن ھم عاشقتن ھم بھترین ھزینہ رو میکنی بھترین روش درس خوندن یاد میگیرہ.....ی زمانی میگفتن پول خوشبختی نمیارہ اما ھمش شعارہ حتی پول ضامب سلامتیم ھس ک بعضیا میگن سلامتی نمیارہ

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
من خوشبختی رو فقط تو گذشت کردن میدونم

موافقم. من نمیتونم گذشت کنم و احساس خدشبختی نمیکنم. در حالیکه از بیرون ب نظر همه همه جی دارم و خوشبختم.خیلیا شاید ب زندگیم غبطه بخورن.  از خنواده و  تحصیلات وشغل و پول و کار و موقعیت و دوست و همسر ایده ال و..

ولی نمیتونم لذت ببرم😔دقیقا الان ک گفتی حس کردم مشکلم همینه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ظاهر زندگیشو با باطن زندگیت که نباید مقایسه کنی,تو که تو دلش نیستی,اولین های دنیا هم با داشتن زیبایی و شهرت و ثروت پیش میاد که خودشونو میکشن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
موافقم. من نمیتونم گذشت کنم و احساس خدشبختی نمیکنم. در حالیکه از بیرون ب نظر همه همه جی دارم و خوشبخ ...

همین که قبولش داری خیلی خوبه دلت رو یه خدا بسپار و بگذر 

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
2738
خوشبختی نسبی ست تا اوضاع رو به روال است بله اما امان از وقت هایی که پس و پیش می شود و  تسلط ...

👌

اه واقعا مردایی ک خصوصیات زنارو دارن زندگیو جهنم میکنن برای طرف مقابلشون

اره   😣😣

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
همین که قبولش داری خیلی خوبه دلت رو یه خدا بسپار و بگذر  

سخته. الان از صبح با همسرم حرفم شده.موضوع اتقد کوچیک بوده ک یادم‌نمیاد. ‌بیچاره تا اللن کشت خودش رو.فردا امتحان داره. درس تعطیل کرده اززصبح داره منت میکشه ولی من دلم نرم‌نمیشه😔دست خودم‌نیست. نمیدونم چرا زورم ب دلم‌نمیرسه.‌ یهو دلم‌میبره. کات. انگار نه اتگار ک گذشته ای بین ما بوده😔خیلی ناراحتم. از غصه اومدم الان اینجا

آره خدایی  منم مشکلاتم تموم بشه ب اون کسی ک دوسش دارم برسم  اون رشته ای ک میخوام بخونم ...

انشاءالله که به اون کسی که دوست داری برسی تو رشته مورد نظرت قبول بشی و مشکلات خانوادت تبدیل به شکلات بشن     

ولی خدایی انشاءالله که همه دخترا عاقبت به خیر بشن 

و شما هم به خوشبختی برسی عزیزم     

سخته. الان از صبح با همسرم حرفم شده.موضوع اتقد کوچیک بوده ک یادم‌نمیاد. ‌بیچاره تا اللن کشت خودش رو. ...

پاشو برو ببخشش اونوقته که دلت آروم میشه و کم کم ناخواسته آدم بخشنده ای میشی 

راستش منم با شوهرم صبح بحثم شد تقصیر اون بود منو عصبی کرد تهش از شدت عصبانیت گریم درومد اون معذرت خواست ولی من نبخشیدم الانم داره ناله میکنه که سرش درد میکنه من دلم بسوزه ببخشمش میخام برم ببخشمش توام گوشیتو بزار کنار و برو

انتظار فقط زمانی قشنگه که اومدن تو بهش پایان بده پسرم❤
2706