2733
2734

یبار یه نیم ست و دستبند و حلقمو فروختم براش شد ۳۱ میلیون😢 گفتم باید برگردونیش یه ماه بعد برام یه گوشی خرید ۴۰ میلیون و یه گوشواره طلا ۱۳ تومن

حالا اومده بم میگه برا خرید زمین ۵۰ میلیون طلا بفروش گفتم باشه چون قبلاً گفت طلا بفروش خونه بخریم با شرایط خوب قبول نکردم قیمت خونه ده برابر شد الان خونه هم بزور اجاره میکنیم میترسم ندم باز مثل قبل پشیمون شم

بعد دو ماه پیش تو پیام با شوهرم بحثم شد تو همون پیام بم گفت برو از خونه حق طلاق بت میدم ،منم نرفتم اونم بعد با کادو ازم معذرت خواهی کرد 

الان دودلم نمی‌دونم چیکار کنم

ثوصیثه صوثیص
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برگردونده بهت که...بنظرم باس میدادی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2728
2740

همسرته دیگ پنجاه تومن اگه کارشو راه میندازه بده خصوصا که برمیگردونه

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...