2726
عنوان

یه سوال دارم درباره خوشبختی

509 بازدید | 67 پست

شما خوشبختید؟؟ 

خوشبختی رو تو چی میدونید؟ 

من یه دوستی دارم که حس می کنم خوشبخت عالمه ؛ چون که پدرش پولداره گوشی آیفون 12 دستشه درسش خوبه دانشگاه قبول شده

مهره مار داره یعنی همه دوسش دارن که هیچ، عاشقشن. با اینکه درونگراست اما دل همه رو میبره 

خواهرش با یه مرد خوب ازدواج کرده یه خواهرزاده خیلی خوشگل داره خواستگار خوب داره 

خلاصه که یه عالمههههه دوست داره هر جا میره توجه ها رو به خودش جذب می کنه 

تنها ناخوشی که تو زندگیشه اینه که پدرش سیگار میکشه. 

به نظرتون خوشبخته یا اینا ظاهره؟   

بنظر  واقعا  خوشبخت  میاد

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوش بحالش  واقان خوشبختی یعنی یه زندگی توپ یه پدر مادر پایع  و یه همسر پایه ن یه مرد ب  خصوصیات زنانه  جیگرت خونه کنه

من   ن مجردی ن  متهلی خوشبختی     تجربه نکردم ....

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2706