2737
2739
عنوان

یه سوال دارم درباره خوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا فاز اینایی ک میگن پول ھمہ چی نیست و نمیفھمم

منم همین طور 

اون خانوم که گفت طرف پول داره ولی همسرش بهش خیانت کرده، دوست باشگاه آبجی من (استغفرالله) بدبخته 

پدرش فوت شده مادر هرشب با یکی بوده تو دوازده سالگی شب تو پارک دو تا پسر بهش تجاوز می کنن 

الانم هیجده سالشه ازدواج کرده دیده شوهره بهش خیانت کرده. 

خب اگه این بنده خدا پول داشت که کارش به اینجا نمیکشید میرفت مسافرت بهترین جاها، بهترین لباس ها 

بنده خدا هر دفعه یه بیماری زنانه داره یه بار کیست داره رحمش یه بار عفونت خون، عفونت دهانه رحم 

کلا اونی که فکر می کنه پول حلال مشکلات نیست خیلی معنوی فکر می کنه همش به عشق و اینجور چیز ها 

من حتی معتقدم با پول میشه شوهر خوب و همسر خوب رو هم خرید. 

🔰استخدام 3 ردیف شغلی با حقوق و مزایای عالی در مجموعه ایران کارمند

(َکاربا گوشی و غیرحضوری)

(حقوق ۲و نیم الی۳میلیون تومان)

(دریافت حقوق بصورت روزانه)

🔶️مشاغل:

🔸️تایپیست مبتدی و حرفه ای

🔸️مترجم مبتدی وحرفه ای

🔸️پشتیبانی آنلاین {دعوت به همکاری}

🔰شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه از سایت پلیس فتا ست.

📲جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیدی زیر در تلگرام مراجعه کنید.

@Melika_n7

موافقم. من نمیتونم گذشت کنم و احساس خدشبختی نمیکنم. در حالیکه از بیرون ب نظر همه همه جی دارم و خوشبخ ...

چرا خب. میشه بگی

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
آره دیگه پول باشه نیاز نیست بری دانشگاه  برای خودت بهترین ها رو می خری و بهترین مسافرت ها میری ...

هر بیماری ای با پول درمون نمیشه ولی خوب همین که درد بی پولی هم کنار درد بیماری نباشه خیلیه

💜حسبی الله💜 اللهم عجل لولیک الفرج💜
2740