2737
2739
عنوان

چقدر اعتماد به نفس دارید؟

288 بازدید | 35 پست

دوستان لطفا صادقانه در این نظر سنجی شرکت کنید

تعداد رای : 42
نظرسنجی
در حد کافی
16
38%
ضعیف
17
40%
خیلی ضعیف به طور فلج کننده
9
21%

واسه زیبایی یعنی ظاهر یا واسه شخصیتم و طرز افکارم کدومش؟؟

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

از وقتی بوتاکس کردم پیشونیمو رو اعتماد بنفسم تا حدودی تاثیر گذاشته دیگه قیافم درهم و اخمو  نیست 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه زیبایی یعنی ظاهر یا واسه شخصیتم و طرز افکارم کدومش؟؟

عزیزم اعتماد به نفس در مورد همه ی زمینه ها اگر صرفا برای مورد خاصی اعتماد به نفس دارید این اعتماد به نفس کاذبه

2728

در حدی دارم که وقتی یه سری  شپشو بهم بگن زشتی یا بدی بتونم لبخندبزنم و نگاه  عاقل اندر سفیه کنم و رد بشم😎 درحد معمولی نه خیلی زیاد نه خیلی کم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2740
مشاوربه من گفت اعتمادبه نفست بیش ازحدبالاست البته گفت چیزخوبی نیست ومثل اعتما به نفس پایین بده حالان ...

کاملا درست گفتند افراد خودشیفته درگیر اعتماد به نفس کاذب هستند که متاسفانه با یک مشکل از درون فرومی پاشند و شرایطشون از مورد آخر یعنی اعتماد به نفس در حد هشدار دهنده هم بدتر میشه 

عزیزم اعتماد به نفس در مورد همه ی زمینه ها اگر صرفا برای مورد خاصی اعتماد به نفس دارید این اعتماد به ...

خوب واسه افکار و شخصیتم دارم اما واسه ظاهرم خیر بعصی وقتا یه چیزی توی انسان با ارزشه که با چشم دیده نمیشه

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
من از نظر ظاهری اعتماد به نفس دارم  ولی از نظر اینکه تواناییهای خودمو قبول کنم نه اصلا

اعتماد به نفس به این معناست که خودتون رو باور داشته باشید در هر زمینه ای نه صرفا ظاهر و به صلح درونی رسیده باشید