2737
2734
عنوان

چقدر اعتماد به نفس دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 35 پست
اعتماد به نفس اصلا به عوامل بیرونی مربوط نیست 

نمیشه بگی اصلا به ظاهر نیست به نظرم ظاهر هم توی اعتماد به نفس تاثیر داره 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
کاملا درست گفتند افراد خودشیفته درگیر اعتماد به نفس کاذب هستند که متاسفانه با یک مشکل از درون فرومی ...

نه اصلاخودشیفته نیستم اتفاقاادم فروتنی هستم فقط ازاین نظرکه افرادروکم‌میشه قبول داشته باشم اذیت میشم وایده ال گراهستم به عنوان معاون خوبم امابرای رییس بودن اذیت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با احترام

چس مقدار🚶💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
من خودم نه از ظاهرم شرمنده میشم و نه به اون افتخار میکنم  

خیلی موافقم.دقیقا اینطورم‌.ولی اینکه یکی که از من پایینتره بهم بگه تو زشتی یا تو خیلی لاغری یا خیلی چاقی یا بلندی یا کوتاهی  یا رنگ پوستتو دوس ندارم برام خنده دار و مسخره بنظر میرسه.فقط لبخند میزنم و رد میشم از سر قضیه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2731
خوب واسه افکار و شخصیتم دارم اما واسه ظاهرم خیر بعصی وقتا یه چیزی توی انسان با ارزشه که با چشم دیده ...

عزیزم اعتماد به نفس زمانی در معنای واقعی خودش نمود میکنه که در همه ی ابعاد زندگی تحقق پیدا کنه . در مورد ظاهر هم همین صدق میکنه در مورد شخصیت و....

اعتماد به نفس به این معناست که خودتون رو باور داشته باشید در هر زمینه ای نه صرفا ظاهر و به صلح درونی ...

منظورت ازصلح درونی روبگولطفا یعنی برای خودمون حق اشتباه کردن قایل باشیم؟

خیلی موافقم.دقیقا اینطورم‌.ولی اینکه یکی که از من پایینتره بهم بگه تو زشتی یا تو خیلی لاغری یا خیلی ...

دقیقا این افراد خیلی سطحی نگر هستند و اصلا برام جذابیتی ندارند تا جای ممکن از اون ها دوری میکنم البته حرف هاشون هم روی من تاثیری ندارند

منظورت ازصلح درونی روبگولطفا یعنی برای خودمون حق اشتباه کردن قایل باشیم؟

معلومه ! صلح درونی یعنی جنبه های مثبت و منفی وجودمون رو بشناسیم و اون ها رو در آغوش بگیریم . 

2740
اعتماد به نفس به این معناست که خودتون رو باور داشته باشید در هر زمینه ای نه صرفا ظاهر و به صلح درونی ...

خب این یعنی اعتماد به نفسم من ناقصه و مشکل داره 

من ظاهر خودمو قبول دارم ولی تواناییمو نهه

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
نمیشه بگی اصلا به ظاهر نیست به نظرم ظاهر هم توی اعتماد به نفس تاثیر داره 

من برای شما چندین زن رو مثال میزنم که با وجود چهره ی زیبا اما هم چنان گوشه گیر و محتاط هستند و از درون احساس بی ارزشی میکنند . چه بسا اگر شخص فاقد اعتماد به نفس دست به جراحی زیبایی بزنه تا مدت ها از اعتماد به نفس کاذبی که برای خود ساخته احساس ارزشمندی میکنه اما با یک حرف سرزنش تمسخر دوباره اون حس برمیگرده و شخص دست به جراحی های زیبایی بیش تری میزنه و این دور باطل همچنان ادامه داره و احساس بی ارزشی و پوچی ماندگار

بله و باید به دنبال تقویت اعتماد به نفس خود باشید 

طوری تقویت میشه ؟از نوع واقعی؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
با احترام چس مقدار🚶💔

عزیزم امضاتون رو خوندم پیشاپیش تولدتون مبارک من به شما فیلم north country رو معرفی میکنم که در مورد قدرت زنانه امیدوارم دست از تلاش برای کسب اعتماد به نفس برندارید 

عزیزم امضاتون رو خوندم پیشاپیش تولدتون مبارک من به شما فیلم north country رو معرفی میکنم که در مورد ...

ممنونم از تبریک وفیلم😙💎✨✨✨💙

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)