2733
2739
عنوان

تو فامیلتون دختر مجرد سن بالا بیشتر دارید یا پسر مجرد سن بالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 102 پست
قصد ازدواج. ندارن چکار میکنن

سرکار میرن

من چند سال یه بار میبینمشون بزرگه ک معلمه ببینیش میگی ۲۴_۵سالشه

همشون شاغلن و بیبی فیس و خوشگل و قرتی

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
اصلا نیومدن خونمون بپرسن ازخودمون رفتن ازدروهمسایه سنمو پرسیدن معرف گفت من فکر مردم سن دختره کمه وزی ...

هی بدم میاد ازین ادما 

اوف فقط باید دور شد ازین کج فهمای احمق دهن بین 😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو کل فامیل یه دختر عمه ۳۲ ساله(بسیااااار بیبی فیس) و یه دختر عمه ۲۸ ساله(مغرور و باکلاس)🥴   ...

کمه؟؟؟؟؟؟

تو فامیل پدری ما دیگه عروسی نداریم.البته نوه های عموهام و عمه هام به سن ازدواج رسیدن اما دیگه اونا حال نمیده.

از طرف مادری ام همه بچه ان.تا عروسیشون بشع ما پیر شدیم.

دلم عروسی نزدیک میخاد .

دو تا برادرشوهر دارم میگفتم واسه اونا میترکونم.اونم یکیشون عروسی نمیگیره واسه کرونا اونیکی هم متولده ۷۷.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2740

از هر دو متسفانه من همیشه براشون دعا میکنم انشالله که اسباب ازدواجشون فراهم بشع 

اگه دوس دارین به نیت عزیزانتون یا خودتون چله دعای معراج گرفتم تو تایپیکم هنوز شروع نکردیم اسم بنویسید واسه هم دعا کنیم 😚🌹

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
کمه؟؟؟؟؟؟ تو فامیل پدری ما دیگه عروسی نداریم.البته نوه های عموهام و عمه هام به سن ازدواج رسیدن اما ...

ببین گل

دختر خاله م و دو تا از پسر خاله هام از مامانم بزرگترن😂

من یه عالمه دختر خاله و پسر خاله دارم

تو چند سال اخیر همیشه عروسی داشتیم

دلم عروسی میخواد 

اینا ک موندن نصفشون قصد ازدواج ندارن

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
به عنوان یه پسر به همتون عرض کنم ک خیلی از این پسر مجردایی ک میگید فقط واسه شما مجردن🤣🤣 خبر ند ...

مسلما اونام با زنایی از مریخ نیستن اقایه زرنگ!! منظور ایشون ازدواجه!! وگرنه همه میدونن اکثریت به اصطلاح مجردا چه پسر چه دختر تو رابطه هستن 

مسلما اونام با زنایی از مریخ نیستن اقایه زرنگ!! منظور ایشون ازدواجه!! وگرنه همه میدونن اکثریت به اصط ...

منظور منم ازدواجه ن دوستی...

ازدواج های مخفیانه نداشتید تا الان؟!

من خودم ۴ ۵ تا دیدم تو دورو اطرافم ک الانم ک الانه خانواده ها نمیدونن... بخاطر اینکه مثلا پسره رفته مطلقه گرفته...

2706