2733
2734

میشه به سوالم پاسخ بده... ممنونم.

من سال ۱۴۰۱ با ماشینم تصادف کردم بعدش دیگه درستش نکردم همون طوری داغون فروختم به یه کس دیگه.  چون تصادفی بود، به خریدار ۸ماه فرصت دادم (تو دفتر اسناد وکالت کاری دادم) تا ماشینو درست کنه بره تعویض پلاک. خریدار ماشینو درست کرده، تعویض پلاک نبرده. ولی ماشینو فروخته به یه نفر دیگه. حالا اون نفرسوم شهرستانه. به من میگه بیا سندبزن میگم اولا من وکالت داده بودم اونیکه از من خریده نرفته سند بزنه، دوما من بچه کوچیک دارم، شوهرم بیکار نیست نمیتونم بیام شهرستان. حالا اون خریدار سوم رفته ازمن شکایت کرده   گفته هزینه دادرسی، جریمه ،همه رو ازت میگیرم    من چیکار کنم؟؟ آخه من که مقصر نیستم. من به اون شخصی که بهش ماشین فروختم وکالت دادم بره دنبال سند خودش نرفته تقصیر من چیه؟؟ بخدا خیلی نگرانم  

فقط از خدا بخواه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله

شما باید فقط وکالت تعویض پلاک میدادین..اگر همینطوره اون حق فروش نداره چو شما فقط وکالت تعویض پلاک دادین وشما میتونید شکایت کنید ازش ...درضمن ۸ ماه زمان خیییلی زیادیه😐به هرکسی که نباید وکالت بدی برفرضم طرفو میشناسی وادم مطمینیه وکالت کوتاه مدت میدن نه ۸ ماهه😑

شما باید فقط وکالت تعویض پلاک میدادین..اگر همینطوره اون حق فروش نداره چو شما فقط وکالت تعویض پلاک دا ...

ولی یسوال شما پولتونا کامل دریافت کردین وطلبی ندارین؟اگر کامل دریافت کردین ومشکلی ندارین به دردسر شکایت وشکایت کشی نمی ارزه کلی باید هزینه کنید کلی زمان بر وخسته کنندس پروسه دادگاه ...همون یکروز مرخصی بگیری بری کاراشو انجام بدی دردسرش کمتره 

دعوای جلب ثالث مطرح کنید علیه خریدار اول تا ایشون رو هم وارد دعوای خودتون و خریدار دوم بکنید.به استناد وکالت نامه.

اگه حق با شما باشه تمام هزینه های دادرسی و... به خریدار اول تحمیل میشه.

شما باید فقط وکالت تعویض پلاک میدادین..اگر همینطوره اون حق فروش نداره چو شما فقط وکالت تعویض پلاک دا ...

چون ماشین تصادفی بود ۸ماه زمان دادم تا درست کنه وببره تعویض پلاک.

فقط از خدا بخواه...
دعوای جلب ثالث مطرح کنید علیه خریدار اول تا ایشون رو هم وارد دعوای خودتون و خریدار دوم بکنید.به استن ...

یعنی چی؟؟ میشه ساده تر توضیح بدین

فقط از خدا بخواه...
ولی یسوال شما پولتونا کامل دریافت کردین وطلبی ندارین؟اگر کامل دریافت کردین ومشکلی ندارین به دردسر شک ...

بله کامل پولمو گرفتم ولی مشکلم اینکه طرف شهرستانه ومن یه بچه کوچیک دارم و نمیتونم برم شهرستان.

فقط از خدا بخواه...