2733
2739
عنوان

تو فامیلتون دختر مجرد سن بالا بیشتر دارید یا پسر مجرد سن بالا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 102 پست
کلا یه دختر عمه دارم ۴۷ اینا سالشه مجرده  یه پسر عمو دارم ۳۷ سالشع بین نوه ها فقط اینا مجردن. ...

یه چیزی داریم به اسم مرکز امار رسمی.. طبق اون امار تولد نوزاد پسر بیشتر از دختره نه تنها توی ایران ک کل دنیا همینه.. نوزاد پسر همیشه بیشتر بوده.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداریم  

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2731

[QUOTE=172894911]ببین گل دختر خاله م و دو تا از پسر خاله هام از مامانم بزرگترن😂 من یه عالمه دختر خاله و پسر خاله د ...[/QUOT

واسه مام اینطوریع دیگه

یه دختر عمم از مامانم بزرگتره

پسر عمومم کل نمیخاد ازدواج کنه.

دیگه دختر پسر عمو و عمه مجردندارم.

منم دلم عروسی میخاااااااااد😢

پسرخاله هامم کوچیکن.دختر خاله هامم کودکن یعنی در حد بچه دبستانی😥

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
یه چیزی داریم به اسم مرکز امار رسمی.. طبق اون امار تولد نوزاد پسر بیشتر از دختره نه تنها توی ایران ک ...

پسسسسسسس نتیجه میگیریم کل منبع دختر ایرانو طایفه ما تامین میکنه😂😂😂

بی شوخی فک کنم کلا فامیل ما از سردی زیادیشونه که دخترشون بیشتره

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
[QUOTE=172894911]ببین گل دختر خاله م و دو تا از پسر خاله هام از مامانم بزرگترن😂 من یه عالمه دختر خا ...

من دختر خاله مو ک از مامانم بزرگتره رو آبجی صدا میزنم

ینی هممون چ بزرگ چ کوچیک آبجی صداش میزنیم

بعد اومد منو واسه پسرش خواستگاری کرد😂😂😂

گفتم آبجیم بشه مادر شوهرم😐

با احمق ها بحث نکنید ، به آنها بگویید:حق با شماست 😊🌱
من دختر خاله مو ک از مامانم بزرگتره رو آبجی صدا میزنم ینی هممون چ بزرگ چ کوچیک آبجی صداش میزنیم بع ...

😂

حالا دختر خاله های من منو آبجی صدا میزنن😅

اما من پسر ندارم حتی اونا همشون از دختر من بزرگترن

2740
ازکجا مطمئنی 🤔خب این یواشکی زن بگیرن خونوادشون نمیفهمن ؟!

نه چون آمار پسرهای فامیل رو دارم 😂😂😂😂

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
عاقل کی بودی تو

😪😪😪😪😪😪

تو هفده سالگی با پسری آشنا شدم که همه خوبی های دنیا شده بودن یه قلب که تو وجودش میتپید...چشامو که می‌بندم مجسمت میکنم...دومین ماه از گرم ترین فصل سال🌱🍓🍓از اون شب دنیام بدجور به دنیات قفلی زد و مصمم میمونم تا لحظه ی دیدارت ای دیرینه ی دلخواه❤️..به قول یکی«وقتی همه کور بودن تو کردی بهم توجه..❤️شایدم یه روز برات تعریف کردم که من پشت پنجره ی اتاقت چه گریه ها که نکردم🖤گاهی وقتا فک میکنم خدا تورو تو یه بعداز ظهر قشنگ بهاری در حالی که لبخند به لب داشته و چای با هل میخورده و به صندلیش لم داده و به آهنگ خوش چشمه گوش میداده آفریده... 🍃🌻بچه ها عشق من واسه اینکه به دستش بیارم یخورده ناز داره البته نازکشم داره ها.اون هی ناز می‌کنه مام که بی تابشیم🍃میدونین مث بهترین خیالیه ک میتونین داشته باشین...مث ذوق رها کردن یه دونه بادبادک...یا مث پریدن تو آب زلال میمونه🍓🌱من یه دختر عاشقم...دختری که هیچ وقت از ابرازش عشقش خجالت نکشیده چون پیوسته اعتقاد داشته عشق مقدسه و پنهان کردنش چیزی به جز درد و زجر نداره..ولی خب همیشه به خودش آفرین گفته واسه انتخابش❤️هر چند خیلی جاهارو مجبور شده خودش تنهایی بی پناه قدم برداره....از خودم ممنونم که هر وقت خسته شدم تنها پناهگاهم خودم بودم 🫀❤️بهم میگن بی رحمی چون داستانمو نمیدونن🌈میخواهم بدانی که تو آخرین رویای روح من بوده ای❤️🌱...بچه ها این کاربر ینی بنده...دیگه عشقی نداره...گلش پژمرده شده...ماهش رفته...ولی دلم نیومد امضام رو بردارم🖤تاپیک ها مال من نیستن به جز یکیش ❤️
مرسییی گلییی دیدی چه بانمکهه عاشقشم

خییییلی ،داره دونه هاشو جمع میکنه اوووخی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..