2737
2739
عنوان

بیاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 56 پست
نمیشه میگم که مثل رختکنه تخت بذارم در اتاق و کمد دیواری باز نمیشه کمد هم رفته تو تنها فرورفتگی اتاق& ...

وایی چقد سخته عزبززم تخت توی حال خیلی بد میشه یا شبا براش تشک پهن کنین یا بزارین پیش خودتون که هردوتاش سخته.تو این دوره زمونه نه مبشه خونه رو عوض کرد نه میشه اتاق اضافه کرد ولی واقعا یه اتاق دیگه براتون نیازه چون بچه بالاخره بزرگ میشه ازدواج میکنه و زن شو میاره کجا بخابن؟

شاید بگی کو تا اون موقعه ولی یکمم اینده نگر باش عزیزم یه اتاق سخته اگه پیش شمام بخابه بازم بد میشه و وابسته و دیگه رو پاش نمیتونه وایسه 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
😐😐بچه چهار ماهه رو ازخودت جدا میکنی جای خوابشو؟ متاسفم از یه مادر اینو میشنوم نمیگی شب تاصب خدای ...

خب من از چند تا دکتر روانشناس پرسیدم میگن حتما چهار تا شش ماه جداش کنین بعدم تو تختش مشکلی پیش نمیاد که کامل اطرافش بسته است بعدم من خیلی خوابم سبکه و شبا مدام بهش سر میزنم از طرفی اونقدر دور نیست که پشت در اتاق میذارن درم بازه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه میگن از چهار تا شش ماه باید جدا بشه البته پسر من مشکلی نداره چون از اول تو تختش میخوابید و شبا ه ...

فک میکنم سنت خیلی کمه

کی گفته تا۶ماه بچه باید جداشه؟

مگه فقط مشکل شب بیدارشدن بچس؟😐

2731
خب چهارماهشه نمیشه همون پیش خودتون بخوابه

چرا نمیشه ولی خب همیشه که نمیشه بالاخره دیر یا زود باید جدا بشه و من نمیدونم چی کار کنم خونه رو هم نمیشه عوض کرد متاسفانه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
آخه میگن از چهار تا شش ماه باید جدا بشه البته پسر من مشکلی نداره چون از اول تو تختش میخوابید و شبا ه ...

عزیزم من فکر کردم ۴سال فعلا جداش نکن وقتی با مادر بخابه رشدش بهتر میشه 

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
خب من از چند تا دکتر روانشناس پرسیدم میگن حتما چهار تا شش ماه جداش کنین بعدم تو تختش مشکلی پیش نمیاد ...

خوشمون باشه با روانشناسای مملکتمون🤦🏻‍♀️

چی بگم عزیزم هرچی خودت صلاح میدونی

وایی چقد سخته عزبززم تخت توی حال خیلی بد میشه یا شبا براش تشک پهن کنین یا بزارین پیش خودتون که هردوت ...

آره سخته تا اون موقع ان شاء الله دیگه فکر کنم بتونیم قطعا یه خونه بزرگ تر بگیریم ولی فعلا که نمیشه میدونم هم تا پنج شش سال دیگه نمیتونیم عوض کنیم برای الان میگم 

2740
یا همون مبل تخت شو خوبه یا کمد و چیزای دیگرو جمع کنی تختشو بذاری یا همون رو زمین بخوابه. یا خودتونم ...

مبل تخت خواب شد و اینا که نگرفتم میگم در آینده بگیرم اتاق نمیشه اصلا حتی همه چیز هم جمع کنم باز تخت جا نمیشه چون در کمد دیواری و اتاق باز نمیشه الان موندم چه کنم😭

آره سخته تا اون موقع ان شاء الله دیگه فکر کنم بتونیم قطعا یه خونه بزرگ تر بگیریم ولی فعلا که نمیشه م ...

فعلا بزار تا شما بخابه واسه رشد بچه خوبه تا بعدا خدا بزرگه انشالله حتما به موقعه وقتی تونستین خونه دو خابه بگیرین

زشته خونتو شلخته نشون میده 

خب شما راه حل دیگه ای داری بگی؟ 

خب تخت تاشو واسش بزن تو اون اتاق

کاش میشد اون اتاق در اصل یه کمد دیواری خیلی بزرگ بوده شوهرم تو باز سازی کرده یه اتاق کوچیک شما نمیدونی چقدر کوچیکه میگم در حد رختکن فقط

فک میکنم سنت خیلی کمه کی گفته تا۶ماه بچه باید جداشه؟ مگه فقط مشکل شب بیدارشدن بچس؟😐

چه ربطی به سن داره من الانم نمیخوام جداش کنم میگم کم کم ولی خب بالاخره باید جدا بخوابه دیگه والا راستش مامان خودم روانشناسی کودک خونده اونم منو از نوزادی جدا کرد تو اتاق خودم میخوابیدم 

عزیزم من فکر کردم ۴سال فعلا جداش نکن وقتی با مادر بخابه رشدش بهتر میشه 

باشه ولی بعدا چی کار کنم همیشه ما نمیتونه پیش من بخوابه

2706