2733
2734
عنوان

بیاین راهنماییم کنین

391 بازدید | 56 پست

سلام دوستان پسر من چهار ماهش شده و میخوام یواش یواش جاشو از خودمون جدا کنم البته الانم تو تخت خودش میخوابه و هیچ وقت تو تخت ما نخوابیده مشکلم اینه که خونه ما درسته دوتا اتاق داره ولی اون یکی اتاق به قدری کوچیکه کا میشه گفت دراصل رختکنه نه اتاق من توش کمد و وسایل بچه رو گذاشتم اما هیچ تختی توش جا نمیشه حالا به نظرتون تختش رو بیارم بذارم تو حال بد نیست؟ تخت پارک داره 

یه مقدار که بزرگ شد هم میخوام تخت تاشو تو حال بزنم براش یا مبل تخت خواب شو بگیرم که ردش بخوابه البته تو اتاق خودشم میتونه بخوابه اما مجبوره روی زمین بخوابه که همسرم میگه وجدانم قبول نمیکنه خودم روی تخت بخوابم بچم روی زمین  حالا به نظرتون چه کاری بهتره؟ 

من عذر میخوام که زیاد شد 😄 لطفا بخونین و نظرتونو بگین 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وایی عزیزم چه سخت.ولی تو حال نه ضایع میشه پس اون ور اتاق کوچیکه رو کلا خالی کنید تخت خابشو بزارید با یه بخاری کمدو بیارین تو اتاق خودتون بزارید

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738
زشت نیس تخت خواب توی حال باشه؟ 

نمیدونم منم پرسیدم ببینم به نظر شما زشت نیست؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

یا همون مبل تخت شو خوبه یا کمد و چیزای دیگرو جمع کنی تختشو بذاری یا همون رو زمین بخوابه. یا خودتونم رو زمین بخوابید که وجدانتون اذیت نشه🤗😅

من خدایی دارم که بی نهایت به من لطف دارد این را از چشمان زیبا و مهربان عزیزانم فهمیدم

😐😐بچه چهار ماهه رو ازخودت جدا میکنی جای خوابشو؟

متاسفم از یه مادر اینو میشنوم

نمیگی شب تاصب خدای نکرده تو خواب خفگی دست بده بهش،یا غلت بخوره راه نفسش بگیره؟

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
از وسایل اون اتاق بزار تو اتاق خودتون تا جای تختش بشه

نمیشه آخه اگر اتاق جوریه که اگر تخت بذارم در اتاق و کمد دیواری باز نمیشه کمد هم چون یه فرو رفتگی داره گذاشتم اونجا تخت نمیره

وایی عزیزم چه سخت.ولی تو حال نه ضایع میشه پس اون ور اتاق کوچیکه رو کلا خالی کنید تخت خابشو بزارید با ...

نمیشه میگم که مثل رختکنه تخت بذارم در اتاق و کمد دیواری باز نمیشه کمد هم رفته تو تنها فرورفتگی اتاق 

چهار ماه زود نیست به نظرت😲

آخه میگن از چهار تا شش ماه باید جدا بشه البته پسر من مشکلی نداره چون از اول تو تختش میخوابید و شبا هم بیدار نمیشه

2706