2737
2739
عنوان

بیاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 56 پست
فعلا بزار تا شما بخابه واسه رشد بچه خوبه تا بعدا خدا بزرگه انشالله حتما به موقعه وقتی تونستین خونه د ...

میدونم نمیشه اخه🤦‍♀️

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
کاش میشد اون اتاق در اصل یه کمد دیواری خیلی بزرگ بوده شوهرم تو باز سازی کرده یه اتاق کوچیک شما نمیدو ...

مگه تو اتاق خودتون کمد دیواری ندارین چرا تو اون اتاقم زدین این همه کمد دیواری واقعا لازمه

خدایا خیلی شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیشه ولی خب همیشه که نمیشه بالاخره دیر یا زود باید جدا بشه و من نمیدونم چی کار کنم خونه رو هم ن ...

اره درستش همینه ک ازتون جدا بخوابه ولی اخه پسر چهارماهه واقعااا زوده الکی خودتو ناراحت نکن انشاالله ک درس میشه 

اره درستش همینه ک ازتون جدا بخوابه ولی اخه پسر چهارماهه واقعااا زوده الکی خودتو ناراحت نکن انشاالله ...

ان شاء الله منم الان نگفتم کامل جدا کنم میگم یواش یواش تا یکسالگی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
مگه تو اتاق خودتون کمد دیواری ندارین چرا تو اون اتاقم زدین این همه کمد دیواری واقعا لازمه

نه اتاق خودم کمد دیواری نداره فقط همونه 

باشه ولی بعدا چی کار کنم همیشه ما نمیتونه پیش من بخوابه

فعلا که باهاتون بخابه بعدا که بزرگ تر شد ناچارا همون مبل که تخت میشع از اونا بخرین شبا بازش کنین بخابه باز صبح ها مبلش کنین ولی بزرگ شه تخت جدا میخادا احتمالا شما برین تو سالن اون بره اتاق چون دو روز دیگه بزرگ شه تو حال نمیمونه که

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
فعلا که باهاتون بخابه بعدا که بزرگ تر شد ناچارا همون مبل که تخت میشع از اونا بخرین شبا بازش کنین بخا ...

چمیدونم تو فکرم بزرگ که شد بدم روی پشت بام یه اتاق براش بسازن فعلا که نمیشه

ان شاء الله منم الان نگفتم کامل جدا کنم میگم یواش یواش تا یکسالگی 

خب اره عزیزم از الان خودتو ناراحت میکنیا فقط آرامش خودتو بهم میزنی تا یکسالی هم هنوز وقت هس نگران نباش

2740
میدونم نمیشه اخه🤦‍♀️

میدونم زمونه خیلی سخته ولی یه چن تومن وام بگیرین خیلی کم...جا دارین اتاقو اضافه کنین؟

اگه میتونین یکم اتاقو بزرگ کنین

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
چمیدونم تو فکرم بزرگ که شد بدم روی پشت بام یه اتاق براش بسازن فعلا که نمیشه

اره یدونه اتاق اضاف کنین طفلک گناه داره.حالا حالا که باید پیش شما بخابه حداقل تا ۳ ۴سالگی میتونین

نمیشه کمد دیواری رو به اتاق خودتون منتقل کنید اون اتاق بشه واسه بچتون

نه نمیشه حتی اگر منتقل کنیم اتاق باریکه تخت توش جا نمیگیره فقط تنها راهش این بود که تیغه بین دو اتاق رو جا به جا کنیم که اون اتاق بزرگ تر شه اونم میگن ستون اصلی خونست جا به جا بشه پایه خونه سست میشه میریزه 

نمیشه کمد دیواری رو به اتاق خودتون منتقل کنید اون اتاق بشه واسه بچتون

اره اینطور فکر کنم بشه که اون چوبای کمد و باز میکنن همونطوری میرن تو اون یکی اتاق میزنن

میدونم زمونه خیلی سخته ولی یه چن تومن وام بگیرین خیلی کم...جا دارین اتاقو اضافه کنین؟ اگه میتونین ی ...

میشد تیغه اتاق رو جا به جا کنه اتاق ما کوچیک بشه و اتاق بچه بزرگ تر ولی سر بازسازی خونه شوهرم وقتی گفته گفته اصلا نمیشه جابه جاش کرد چون ستون اصلی خونه است جا به جا بشه خونه میریزه 🤦‍♀️

میشد تیغه اتاق رو جا به جا کنه اتاق ما کوچیک بشه و اتاق بچه بزرگ تر ولی سر بازسازی خونه شوهرم وقتی گ ...

خودتون ساختین یا خریدین

2706