2737
2739
عنوان

شوهرم خیانت کرده باورم نمیشه باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 76 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگه خودش قبول کرده و میشناسیمش که واقعا پشیمون شده بهش فرصت بده اما با شرایط

حالم خیلی بده قلبم دردمیکنه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
فرصت؟؟؟؟؟ فرصت دادن فقط گول زدن خودشه  ذاتشو نشون داد فرقش اینه که بار بعد حواسشو بیشتر جمع ...

عزیزدلم گاهی اوقات یه نفر به اشتباهش پی میبره توبه میکنه آدم میشه و میره سر زندگیش! 

خدا به بنده هاش فرصت جبران خطا میده! ماکه بندشیم شاید این خانوم بتونه با فرصت دادن و مراجعه به روانشناس پایه ی زندگیشو از نو بسازه! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2740
حالم اصلا خوب نیست قلبم دردمیکنه شوهرم همچبن ادمی نبود عاشقش بودم عاشقم بود دنیام بود

عزیزم متاسفم ناراحت شدم 

چرا مردا انقدر بی وجدان شدن

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
بخودت فشار نیار  سکته میکنیا دورازجونت ارزش نداره

سکته کنم چه بهترخیلی بهتره ن راحت میشم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
یادته سر صبح گفتی نسخه طلاق نپیچین برا بقیه هرچقدرم مرد بد باشه باید موند//؟؟،،،پس من پیشنهاد میکنم ...

خ بی انصافین ! 

خیلی زیاد ....

نمیبینین حالشون بده ؟ نمیتونین بفهمین نبضو تو حرفاش ؟ الا وقت سرکوفت و توچشم کردن و تو سری زدنه ؟ 

اگر ب کارما اعتقاد داری ب اینم فک کن ک تو شرایط بد یکی بیاد باهات اینطوری کنه 

این ی هوس زودگذره خیلی اززناهستن ک بخاطرذات خرابشون ک فقط بندیکی باشن مهم نی طرف مجرده یاعاشق زنش هرجور باشه ب هرنهوی نخ میدن ب طرف ک بعدازیکدت مرد مث دستمال از زندگیش میندازدش بیرون انشالاهرچ زن اینجوریه کروناک چیزی نی انشالاخودشو عزیزترین کس زندگیش سرطان بگیرن

خدایاشکرت بابت نعمتی به این بزرگی که بهم دادی اول شوهرگلم که تکه دوم پسرام ک معجزه ی عشقمونن..خدایاخودت همیشه و همه جاپشت و پناه شوهرم بهترین رفیق زندگیم باش..محسنم خیلی عاشقتم دورت بگردم..ضربان قلبم😘😘😘😘😘😘من یه زن رزمی کارم به خودم افتخارمیکنم تنهادلیل پیشرفتم شوهرمه چون خودشم رزمی کاره عاشقتم استادمن

مطمئنی خیانت کرده 

ویژگیهای فرد خیانتکار معمولا ۱_سرش توگوشیش ۲- زنگ میزنی گوشیش مشغوله  ۳-مدام به بهانه ایی میره سوپرمارکت۴-رابطه جنسی رو باهات کم میکنه ۵-حوصله بیرون رفتن باهات نداره دوست داره تنها بره ۶-رمز روی گوشیش میزاره ویا سیم کارت دوم وسوم میگیره ۷-دست بزن پیدا میکنه ۸-از خودت وخانواده ت مدام ایراد میگیره ۸-از غذات وتمیز خونه ایراد میگیره  و۹-درآخر خصوصیاتی رفتاری  پیدا میکنه که قبلا نداشته مثلا تکیه کلام خاص(تغییر رفتار مثلا برات تند تند کادو میخره و بداخلاق شده باهات) ۱۰- در هرموردی مثلا خریدن وسیله خونه می بینی که انگار یه نفر بهش خط میده

عزیزم باید بنشینی به چند وقت اخیر با دقت فکری کنی مسئله تجزیه وتحلیل کنی و ببینی اون هرزه تا کجا پیش رفته وتو این موارد که بهت گفتم همسرت چقدر تغییر کرده وچقدرجلو رفته

بعد تصمیم بگیری که دوست داری هنوز باهاش بمونی اگه ادامه زندگی با اون خواستی حتما مشاوره برو  و اگرخدای نکرده زبونم لال طلاق پیش وکیل برو کلا بگم بهت حداقل تا یه هفته فقط زیرنظر بگیرش قضیه خیانت لو رفته رو عزیزم رو نکن صبر کن اول مشاوره برو زود همه چیزو لو نده پیش اگه اینکار کردی انکار میکنه

2706