2737
2734
عنوان

شوهرم خیانت کرده باورم نمیشه باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2500 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادته سر صبح گفتی نسخه طلاق نپیچین برا بقیه هرچقدرم مرد بد باشه باید موند//؟؟،،،پس من پیشنهاد میکنم ...

👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
یادته سر صبح گفتی نسخه طلاق نپیچین برا بقیه هرچقدرم مرد بد باشه باید موند//؟؟،،،پس من پیشنهاد میکنم ...

خیانتم گفته بود؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2731
میدونم خیلی عصبانی هستی و ناراحت فقط قبل اینکه  بخوای  باهاش بجنگی بکشش کنار باارامش ازش ت ...

فقط التماس میکنه من زمدگیمودوست دارم گوه خوردم 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
فقط التماس میکنه من زمدگیمودوست دارم گوه خوردم 

برو براش شرط بزار برو بهش فرصت بده برو باهاش حرف بزن عزیزم

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2740
برو براش شرط بزار برو بهش فرصت بده برو باهاش حرف بزن عزیزم

فرصت؟؟؟؟؟

فرصت دادن فقط گول زدن خودشه 

ذاتشو نشون داد

فرقش اینه که بار بعد حواسشو بیشتر جمع می کنه که لو نره همین

با شمااااااام 😒
استارتر میشه کامل توضیح بدی  توی پیامشون چی بوده

حالم اصلا خوب نیست قلبم دردمیکنه شوهرم همچبن ادمی نبود عاشقش بودم عاشقم بود دنیام بود

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2706