2737
2734
عنوان

شوهرم خیانت کرده باورم نمیشه باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2500 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگ حالم داره از لزدواج بهم میخوره:/

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2731
2740

😞

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

یادته سر صبح گفتی نسخه طلاق نپیچین برا بقیه هرچقدرم مرد بد باشه باید موند//؟؟،،،پس من پیشنهاد میکنم بیشتر بهش محبت کنی حتما تقصیر خودت بوده کم گذاشتی براش

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
اخ عزیزم از طرز نوشتنت معلومه ک هنوز هنگی و باور نداری...انشااالله ک اشتباه میکنی

خودم‌پیام هاشون دیدم شوهرم عاشقم بود

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2706