2737
2739
نووچ متاهل نیسمممم باااو نامزدمه فداش شمم هنوز چند ساال موونده یعنی اسممون رو همه پرووو واسه من غیرت ...

اوووخییییی پ توام پر زدی😣🤐🤐😂😆😆😆

من ماندع ام تنهای تنهااااا😶😶😂😂😂😂

خوشبختیت ارزومع خواهری❤

زهر مار  مهتاب بشین لباس عروسو تموم کن سر تو از اون لپ تاپ لعنتی در بیار 😐😐وگرنه زنگ میزنم ما ...

گیرندع تو روخدا

مامانم حسابی غر زدع تو دیگع دوبارع شروع نکن..غروب میشینم پا چرخ...غمت نباشع مزونم میزنم فقط ایکاش بودی لب تاپ و گوشیمو ازم میگرفتی 😣😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تازه نمیدونه دخترا رو گول میزنی😂😂

هییییسسس صداشووو درنیارررر😶😶🤐🤐🤐

نمیدونع چنتا دختر دم بخت رو شکست عشقی دادم😶😶😆😆😆😆

بفهمع ب کل ازم ناامید میشع😶😶😆😆😆😆

2740
هییییسسس صداشووو درنیارررر😶😶🤐🤐🤐 نمیدونع چنتا دختر دم بخت رو شکست عشقی دادم😶😶😆😆😆😆 بفهمع ...

بس کن دیگه همرو زخمی نکن.

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
ب من چع باوووو اینا خودشون کرم دارن.. پروفمو عوض کردم..تو هرتاپیکی رفتم یامنو نشناختن یا فوشم دادن ...

کرم از خوده زمستونه یه پروف دخترونه بزارررر😊😊

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

مهم نی

کرم از خوده زمستونه یه پروف دخترونه بزارررر😊😊

پروف دخترونع گذاشتم..حتی عکس از چش و ابروم گذاشتم..

باز گفتن همون پسرع رو بزار..

خب عادت کردیم..چ اصراریع حالا 😐😐

این وسطم چن نفر کراش میزنن.یکم‌اذیتشون میکنم  میخندیم😐😂

پروف دخترونع گذاشتم..حتی عکس از چش و ابروم گذاشتم.. باز گفتن همون پسرع رو بزار.. خب عادت کردیم..چ ...

پس خودت دوسداری😊😊حرفی نی

2706