2733
2734
عنوان

شوهرم میگه دخترا دیگه رو میبینم با تو حال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5603 بازدید | 161 پست
مرسی که بهم دل میسوزونی 🫂💔

ازم تشکر نکن نزار دلسوزی دیگران برات روتین بشه اینطوری عزت نفس و غرورت خرد میشه تو باید اونقدر قوی بشی که دلسوزی بیش از حد و ترحم بقیه برات چندش آور باشه. اگر بیش از این تو اون زندگی بمونی هر چی سرت بیاد حقته چون خودت کردی. اینم آخرین باریه که حرفامو بهت گفتم. هرچه گفتنی بود گفتم صلاح مملکت خویش خسروان دانند

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
نمیخوادت ، دوستت نداره ، رهات میکنه به خودت بیا. الان جوونی میتونی با کسی که دوستت داره ازدواج کنی ب ...

دردم این نیستا ولی کلا میگم کی من میخواد دوس داشته باشه با این دردا با این چهره دخترا مجرد موندن .. بعد من این دوس داشتم تحملش کردم مرد دیگه رو چطور تحمل کنم اصلا مرد خوب نیس ازدواج مجدد بدبختیه حس میکنم با هر کی ده سال بعد اوصاع همین میشه اصلا به کسی دیگه فک نمیکنم فقط فک میکنم چطور درد هام درمون کنم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دردم این نیستا ولی کلا میگم کی من میخواد دوس داشته باشه با این دردا با این چهره دخترا مجرد موندن .. ...

اینکه مردی دوستت داشته باشه اونقدر مهمه؟ اینکه یه مجرد بمونی شرف داره تا هر روز نفرت شوهرتو تحمل کنی. باور کن الان تو جهنمی هستی که خودت ساختی. آدم اول باید خودشو دوس داشته باشه شوهرم نکرد نکرد. بالاخره یکی پیدا میشه ولی وقتی که تو ارزش خودتو بشناسی یه ادم درست درمون میاد سمتت وگرنه با شخصیت الانت شوهرت لایقته و مردای بدردنخور

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

این سرش یجای دیگه گرمه خواهر اینا همش بهونس بگو اتفاقا منم کلی مرد میبینم بیرون لعنت میفرستم ب سلیقه ام موقع انتخاب شوهر

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
بگو منم مردای جیگر و هیکلی رو میبینم اصلا ازتو خوشم نمیاد:/

فقط سر طاهر رطده جانش که دور برش داشته فک میکنه براش ریختن یکم چهرش خوب۶

فقط سر طاهر رطده جانش که دور برش داشته فک میکنه براش ریختن یکم چهرش خوب۶

مردا همینن 

دیدم خوشگل ترین زن دنیارو داشته باز با یه بیریخت دیگه ریخته روهم

به دی ان ای باکتری و میتوکندی و کلروپلاست میگن دنای حلقوی🐳

خدا لعنت كنه دختراي خونه خراب كن رو كه لخت ميان بيرون فقط براي جلب توجه و از هم پاشيدن زندگيه ديگران

اخه يكي نيست بگه توي جامعه درست باش تو خونه هركاري ميخواي بكن فرق مكان عمومي و شخصي رو نميدونن

ميشه عضو كانال ايتام بشي🥺قيمتام خيلي ارزونه به حمايتتون نياز دارم https://eitaa.com/RangiLand2
اینکه مردی دوستت داشته باشه اونقدر مهمه؟ اینکه یه مجرد بمونی شرف داره تا هر روز نفرت شوهرتو تحمل کنی ...

شخصیت من هر مردی بد میکنه ،تاداخر عمر مجرد موندن شرف داره چون میوومم همه مردا گوهن این دوس داشتم کع تونستم تحملش کنم 

شخصیت من هر مردی بد میکنه ،تاداخر عمر مجرد موندن شرف داره چون میوومم همه مردا گوهن این دوس داشتم کع ...

دوسش نداری بعدا اگر قوی بشی میفهمی دوس داشتن واقعی چیه

مردی که هیز وهول نباشه کجاست آخه ..‌ مردا کلا این مدلی هستن ... از تو خارجش گرفته تا داخل و شرق و غر ...

من تو‌مردای اطرافم ندیدم 

ب شخصیت و ذاته عزیزم

هیز و هولا معلومه از چ‌دسته ای هستن دوستی ساده ظلم ب خود دختره چ برسه ب ازدواج 

چند سالته ؟ چند سالگی ازدواج کردی؟ خانوادتم چیزی نگفتن بهت؟

۲۷ 

۱۸ سالگی خانوادم پشتمن اگه جدا شم من فقط سر دلم موندم تو این زندگی  خانوادم حرفی بزنن شوهرم بدتر لج میکنه

2706