2733
2734
عنوان

اعصابم خیلی خورده گوشواره دخترم گم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 35 پست
اگه بیرون نرفتین توخونه پیدا ش میکنی منم اون ماه گم شد ولی متاسفانه پیداش نکردم وخیلی ناراحت شدم دهن ...

چرا بیرون هم رفتیم ولی قبل رفتن لباساش رو که عوض کردم گیر کرد به لباسش دیگه دقت نکردم بهش اومدیم خونه هرچی لباسش رو میکردم نیست که نیست

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیدامیشه عزیزم بگرد اگرجایی نرفتین که توی خونس

ان شاءالله. دعا کن واسم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2731
چرا بیرون هم رفتیم ولی قبل رفتن لباساش رو که عوض کردم گیر کرد به لباسش دیگه دقت نکردم بهش اومدیم خون ...

دعای اشیا گمشده روبخون نتیجه میده انشالله پیداش کنی مارفته بودیم جنگل واونجا گم شد ک دیگه پیداش نکردم ولی اگه توخونس حتماپیداش میکنی