2726

یه لنگ گوشواره اش رو نیست همه جا رو زیرورو کردم پیدا نمیده میشه یه صلوات بفرستید برام پیدا بشه؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

منم بارها طلا گم کردم

گوشواره خودم تو باشگاه گم شد و پیدا نشد مال دخترم تو استخر

ان شاءالله مال شما تافردا پیدا بشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کشو سمت راستی دراورته گیر کرده به لباسش

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2728

خونه ما چيزي گم ميشه لباسي رو گره ميزنيم ميگيم شيطون گره بخوره نتونه جايي بره تا پيدا شه😂

عجيب اينجاس ك پيدا ميشع!

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
ایشالا که پیدا شده ولی لطفاً طلا به بچه ها تون آویزون نکنید

ممنون عزیزم. آره دیگه از این بعد نمیزارم بهش 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
منم بارها طلا گم کردم گوشواره خودم تو باشگاه گم شد و پیدا نشد مال دخترم تو استخر ان شاءالله مال شم ...

ان شاءالله.دلم از این میسوزه که تازه خریدمشون 

یه بار گوشواره دختر منم گم شد 

بعد از چند روز که حسابی گشتم دیدم توی لباسشویی بود نگو موقعی که لباسشو عوض کردم گیر کرده به لباسش و در اومده از گوشش و من متوجه نشد

انشاالله برای شما هم پیدا میشه

تو کشو سمت راستی دراورته گیر کرده به لباسش

چی؟از کجا میگی؟ 

دقیقا امروز یه لنگ گوشواره دخترمنم گم شد اعصابم خرابه

ان شاءالله مال شماهم پیدا بشه

2706