2737
2734
عنوان

وابستگی شوهر به خانوادش

162 بازدید | 13 پست

شوهر من پسر بزرگ بود. پدرشم تو بچگی فوت شد. خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی به مادرش و خواهرش وابستس.

اصلا شوهرم ومادرش یه دوستن اغلب باهمن هرروز. سخت بود ولی 4سال بعد عروسی عادت کردمممممممممممممممممممم.............................

الانم که دوماه زندگیمون ول کرد کلااااااااااا نادیده گرفتمش فقط یه اسم تو شناسنامس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی چی زندگیتونو ول کرده 😐 خب بزار با اونا باشه شما هم خودتو عزیز کن براش اونارو زیاد تر دعوت کن خونتون بزار شوهرت جلو چشمت باشه

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2740
عزيزم ادما عوض نميشن نميشه هم ادم بخاد سرهرچيزي جدابشه چارش دايورت كردنه

دقیقا باید دایورت کرد. من بخت دومم. بابام میگه جدا هم بشی سومی اهل دوده یا هزار ایراد دیگه.وقتی کسی شانس نداره تا اخر نداره حالا ده تا بخت عوض کنه

هر کسی جایگاه خودش رو داره خب عزیزم 

مطمئن باشین هیچکسی نمیتونه جای شما رو تو دل همسرتون بگیره 

خودتونم گفتین ک پدرش فوت شده پس همسرت حس سرپرست بودن و مسئولیت نسبت ب مادرش دارن

ب هر حال مادرشونه و حس ارامش کنارش دارن

دقیقا باید دایورت کرد. من بخت دومم. بابام میگه جدا هم بشی سومی اهل دوده یا هزار ایراد دیگه.وقتی کسی ...

منم بخت دوممه اومدم خونه بابام قهر گفت طلاق بگيري بايد ال بكني بل بكني خلاصه ك داشت تهديد ميكرد ب محدود كردنم تهشم گفت اينسري پسر نمياد بگيرتت پيرمرد زن مرده و بچه دار يا مرد زن طلاق داده ميگيرتت وازاينحرفاي بد ك دلمو بدجور شكست 

حتي گفت مهريتو بگير سركارم برو بتوني خرج خودتو بدي

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
منم بخت دوممه اومدم خونه بابام قهر گفت طلاق بگيري بايد ال بكني بل بكني خلاصه ك داشت تهديد ميكرد ب مح ...

شما چرا رفتی قهر؟ کلا بدم میاد یکی بره قهر. من چون شوهرم دامادسرخونه اس اون رفت دوماه قهر . بهش گفتم این دفعه خونه اجاره کن منم یبار دعوامون شد مثل تو چمدون ببندم برم قهر خونه بابام بفهمی چقدر دردناکه اینکار!!!!! یعنی چی بی مسئولیتی.

بدم میاد مردبره  قهر........من شوهرم خیلی قهرو هست.مشاور بهم گفت ادمای اسیب دیده معمولا اهل قهرن

شما چرا رفتی قهر؟ کلا بدم میاد یکی بره قهر. من چون شوهرم دامادسرخونه اس اون رفت دوماه قهر . بهش گفتم ...

من رفته بودم اقدام كنم جداشم حتي تايه جاهاييشم اقدام كردم دور و وريامو شناختم ديدم نميشه برگشتم

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤