1874
2019

ربطی نداره .

گلا قیمه.هارونریزین.توماس#  

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.خانمایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین، اگه نکته ای درباره زایمان دارید ریپلایم کنید و بگین.من هییییچ تجربه ای ندارم.زایمانم نزدیکه.خدا خیرتون بده.💋مرسی💋سال جدید🐄دوستانی ک قصد خونه تکونی دارید؛اگه دوست داشتین یه سر به تاپیک خونه تکونیم بزنید. بلد نیستم تو امضا لینک بذارم ریپ کنید لینک بدم😘

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2023

من دوقلو دختر و پسر دارم الان ۶ ماهه قشنگ بیچاره شدم از تکرر ادرار یه چیز میگم یه چیز می شنوی 

یه مدت ده دیقه ای یک بار توالت بودم دیگه الان سنگین شدم به جایی رسیدم که خیلی ببخشید گلاب به روتون تا لباسم درست میکنم احساس میکنم بازم فشار داره 

نازه همه میگن بد تر هم میشه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ... که میشود با خیال تو ... بی خیال دنیا ... عاشقی کرد . خدای عزیزم پناه و نگهدار فرزندانم باش.

ربطی نداره 

به مثانه فشار میاد به هرحال 

به جنسیت ربطی نداره 

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
من دوقلو دختر و پسر دارم الان ۶ ماهه قشنگ بیچاره شدم از تکرر ادرار یه چیز میگم یه چیز می شنوی  ...

😄😄😄😄

عزیزم 

تصورت کردم. خیلی باحال بود 

ایشالا به سلامتی بدنیا بیان

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2011
کسی بوده بچش پسر باشه از هفته ۶تکرر ادرار گرفته باشه؟

عزیزم این علایم اصلا قطعیت نداره خودت رو وابسته اینا نکن فقط صبر داشته باش 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ... که میشود با خیال تو ... بی خیال دنیا ... عاشقی کرد . خدای عزیزم پناه و نگهدار فرزندانم باش.
2000
آخه میگن معمولا تو دختر اینجوریه

ن عزیزم .خواهرم بچه اش دختر بود اصلا ی عوق هم نزد.من بچه ام دختره از روز اول استفراغ کردم تا حالا ک سی  و دوهفته ام😭

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.خانمایی ک تجربه زایمان طبیعی دارین، اگه نکته ای درباره زایمان دارید ریپلایم کنید و بگین.من هییییچ تجربه ای ندارم.زایمانم نزدیکه.خدا خیرتون بده.💋مرسی💋سال جدید🐄دوستانی ک قصد خونه تکونی دارید؛اگه دوست داشتین یه سر به تاپیک خونه تکونیم بزنید. بلد نیستم تو امضا لینک بذارم ریپ کنید لینک بدم😘