2733
2734
عنوان

چرا بعضیاتون این مدلیین خدایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 105 پست
حالا چ طرز اظهار نظره؟یهو بگو خنگه😐مرسی 

درک درستی از محیط یک بچه هجده ساله نداره من به سن شما بودم میرفتم دوچرخه سواری و بستنی قیفی خوردن عروسک بازی ام میکردم عاشق اسباب بازی و کارتون هم بودم عمو پوررنگم میدیدم الانم میبینم البته 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
قضیه مسافرتم مثل همون تحصیل کردنه برا خود من هیچ لذتی نداره با دوستام بخوام برم جایی  واقعا هم ...

خب حرف همو نمیفهمیم 😊

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چمیدونم گفتم که نظرمنه ولی کلا خب دخترخوااهرم 14 سالشه فکر اینکه عروس شه موهای تنمو سیخ میکنه اما یک ...

خیلی زود وارد دنیای بزرگسالی شده... 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
چقدر راحت صحبت میکنی شما چندسالته به کجاها رسیدی من ۱۹ ازدواج کردم ۲ ترم از تحصیلم گذشت یکسال با ...

وای چقد تو قشنگ حرف میزنی،فک کنم تو تاپیکام دغدغه این روزامو گفتم،خاستگارمو و ازدواج و مشکل سنی و....چیکار کنم منم مثل شما راضی باشم؟😖بخدا اینجا تا ی نطر میخوام کم میمونه فحشم بدن

2731
بنظر من 30 سال ب بالا  شور و هیجانشون کم میشه ازدواج معنیش فرق میکنه واسشون،18 پس خوبه🤩😂

دقیقا یه شوروهیجانی میخاد ازدواج مثلا لحظهای اول که باهمسرتی من از سن ازدواجم راضیم 30 به بالا بنظرم براشون همه چی طبیعی بنظرمیاد😲

تبادل نظر کردم  توهین برا چی چیزی که درست نیس درست نیس زیر ۱۸ چون سن قانونیه درست نیس  ...

تبادل نظرتون خیلی به حمله شبیه بود 

شایدم من اشتباه میکنم

سن قانونی ١٨ سال رو منم برای شروع رابطه خوب میدونم 

ولی نه برای ازدواج!

یه فرد ١٨ ساله خام و بی تجربه بهیچوجه امادگی تعهد به این مهمی رو نداره.

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
2738
هممون ی انسان عادی هستیم تحصیل هیچوقت شعور و سیاست نمیاره برعکس کاملا ذاتیه حالا یکی درس خونده ب جا ...

میدونید که یه مرز باریک بین انتقاد وتوهین هست من سعی کردم هیچوقت اون مرز رو رد نکنم اما دلیلی نمیبینم به یه کار اشتباه رو صرفا چون یه عده درست میدوننش رو تایید کنم  ،اگه ازدواج بلوغ عقلی میورد سومالی با رکورد ازدواج در ده سالگی الان کشور نوابغ بود عزیزم 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
منظور شما از ازدواج زود هنگام چ سنیه؟؟؟ اخه ایشون گفتن 18 ب بالا منم خوشحال شدم🤣 الان شما میگی بد ...

تا بیست و پنج سال زود هنگام هست 

اون که اره ولی خداییش 18 خوبه من که راضیم🤩😂بااینکه خیلی مشکلات داشتمو دارم امااا همه زندگی ها مشکل ...

ان‌شاءالله همیشه همینطور راضی باشید 

منم یکی از اونام ک ناراحت میکنن🤣 قربونت برم همچنین قشنگم

گوش نده اصلا نمیگم زود ازدواج کن اصلا ولی اینم نزار ک بقیه برات تصمیم بگیرن خیلیا  عقایدشونو تحمیل میکنن  این افراد اصلا تو  رادار من نیستن اینجا برای تبادل نطره خیلیا ازدواجو زندان میدونن و سریع جبهه میگیرن من با زود ازدواج کردن موافق نیستم ولی از افرادافراطی هم خوشم نمیاد سعی میکنم بحث نکنم باهاشون 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
عزیزم اینکه تو چه سنی ازدواج میکنی اصلا مهم نیست مهم اینه خودت و همسرت چه شخصیتی دارید من خودم 16 سا ...

خوشحالم ک الان انقد خوبین،ولی خیلیا مخالفن،طرفم خوبه بخدا میشناسیمش مامانم بابام قلبن دوستش دارن منم راضیم ولی اینجا همه بد میگن،میترسم،یعنی اگر ایندمم خوب باشه پیمای اینجا تاثیر میزاره و منم کارم نکشه ب طلاق

فقط دارم میپرسم از همه نظر اشون ونو

2706