2733
2734
عنوان

چرا بعضیاتون این مدلیین خدایی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر راحت صحبت میکنی شما چندسالته به کجاها رسیدی من ۱۹ ازدواج کردم ۲ ترم از تحصیلم گذشت یکسال با ...

😄😄😄😄

بعضی از بچه های قدیمی منو میشناسن و جزییات زندگیمو میدونن

لازم نمیدونم خودمو به بقیه اثبات کنم عزیزم 

به شما توهینی شده خداینکرده؟

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.

بالا برید پایین بیاید از پشت میز و نیمکت پرواز کردید تو اتاق خواب با بالا پایین شدن هورمون هاتون... یک آدم تا به بلوغ فکری برسه و درست تصمیم بگیره و ایده آل هاش ثابت بمونن و دیگه تغییر نکنن باید بالای بیست و پنج سال باشه تا بفهمه درک متقابل چیه تاهل چی هست و تعهد یعنی چی... یک سری به دادگاه های خانوداه بزنید سن طلاق به بیست و دو سه سال رسیده هنر نیست زیر بیست سال دوتا بچه داشته باشید ولی حتی نمیدونید دلیل گریه هاش چی هست چرا بی تابی میکنه 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
😂😂😂😂😂18 زوود نیست که خوبه دیگه

نه عزیزم خیلی زوده 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

عزیزم اینکه تو چه سنی ازدواج میکنی اصلا مهم نیست مهم اینه خودت و همسرت چه شخصیتی دارید من خودم 16 سالگی ازدواج کردم چیزی هم از دست ندادم بهترین مسافرتی که تنها رفتم با همکلاسی هام راهیان نور بود یک هفته بعداز عروسیم رفتم دانشگاه خداروشکر تونستم لیسانسمو بگیرم الان تو 24 سالگی یه پسر سه ماهه دارم نمیگم همیشه همه چیز روبه راه بوده خیلی سختی ها کشیدم هم خودم هم همسرم سنمون خیلی کم بود خیلی اشتباهات داشتیم با خیلی از اخلاقای بد هم کنار اومدیم وسعی کردیم خودمون رو اصلاح کنیم تو زندگی اگه صبر و درک متقابل باشه شاید 70 درصد مشکلات حل بشه

وقتی وارد يه رابطه پخته ميشی نگرانیا از اينكه كجا رفت،با كی رفت يا تنهام ميذاره تبديل ميشه به اينكه الان چی حالشو خوب ميكنه؟ چطور فرداشو بسازم؟ كم خوابيده و خستست. رابطه های با اعتماد انقدر محكمه و به هم اطمينان ميدن كه نگرانيشون فقط رفاه طرفشونه نه ترس از نبودنش
ازدواج زود هنگام خوب نیست درست اما ازدواج دیر توسن 30 به بالا هم جالب نیست بنظرمن البته همون 18 تا 2 ...

بنظر من 30 سال ب بالا  شور و هیجانشون کم میشه ازدواج معنیش فرق میکنه واسشون،18 پس خوبه🤩😂

دنیای الان هیچ چیز خوبی نداره ک هوش بالا بخواد،ای کاش همه هوش پایینی داشتیم و متوجه این اتفاقای دنیا ...

چرا نداره ؟اگه جاه طلبی ادم به حدی تنزل پیدا کنه  که ارزوی نفهمی کنه مسلمه که دنیا براش یه زندانه حالا با شوهر و فرزند یه زندان چند نفره تنها یه سلول انفرادی ،ارزوهای بزرگ داشته باش دنیا پر از اتفاقات خوبه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
همه چیز صرفا تحصیل نیست هرچند که تجربه کردن محیطهای اکادمیک هم واقعا لذتبخشه! دوران مجردی یه سفر با ...

قضیه مسافرتم مثل همون تحصیل کردنه برا خود من هیچ لذتی نداره با دوستام بخوام برم جایی 

واقعا همچین دیدی دارین ب کسایی گه زود ازدواج میکنن😐 نظر خودمونو میپرسن با اولین خواستگارم ازدواج نمی کنیم دوره اشنایی هم داریم😐

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
اما مسلمه اون کسی که توی نوجوانی ازدواج میکنه نه نابغه است نه باسیاست یه ادم عادیه که تحت اجبار یا ف ...

هممون ی انسان عادی هستیم تحصیل هیچوقت شعور و سیاست نمیاره برعکس کاملا ذاتیه

حالا یکی درس خونده ب جایی رسیده دلیل نداره برای بقیه کلاس بزاره شرایطشو داشته خونده حمایتش کرده ب جایی رسیده ولی کسی ک تحصیلات داره باید اینو بدونه ک حق توهین ب کسیو نداره

نه عزیزم خیلی زوده 

چمیدونم گفتم که نظرمنه ولی کلا خب دخترخوااهرم 14 سالشه فکر اینکه عروس شه موهای تنمو سیخ میکنه اما یکی از اقوام 14 سالش عروس شده کلی با دخترخواهر من فرق داره از همه لحاظ اجتماعی و کلا همه چی ولی واقعا بچگی نکرده

😄😄😄😄 بعضی از بچه های قدیمی منو میشناسن و جزییات زندگیمو میدونن لازم نمیدونم خودمو به بقیه اثبا ...

تبادل نظر کردم 

توهین برا چی

چیزی که درست نیس درست نیس

زیر ۱۸ چون سن قانونیه درست نیس 

ولی افراطم غلطه

لایک نکن💨
2706