2733
2734
عنوان

خواب بد دیدم بیاید حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 34 پست
اره این فامیل مون با ضربه های چاقو به قتل رسیده اونو دیدم تو خواب خیلی ترسیدم نمیدونم چه کنم 

خدا رحمتش کنه همون قران براش بهترین کاری ک میتونی انجام بدی...قاتلو گرفتن؟ دلیل درگیرشون رو کوتاه میگین؟

اون اشنای ما با ضربه تبر تو سرش کشته شد قاتلم فعلا زندانه..

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2731

منم چند شب پیش خواب دیدم که از ته دل می خندیدم جوری میخندیدم که کبود شده بودم. بد جوری ذهنمو مشغول کرده. آخه اینجور خواب دیدن معنی خوبی نداره. 😢😢😢

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
اون تو درگیری فوت شد. تو ، توی درگیری باشوهرت  روحت له شد. نگران نباش شوهرت و ببخش با کینه ...

شوهرم اذیتم میکنه از اول میخواستم جدا بشم اما نامادریم گفت ما تو رو نگه نمیداریم منم جایی ندارم که طلاق بگیرم باهاش می سازم اما دیشب بد جور قاطی کرده بود میخواست منو بزنه من سکوت کردم رفتم اتاق خوابیدم

میترسم نکنه شوهرم منو بکشه

مگه چی بینتون پیش اومده که اینجور باید فکر کنی ؟؟خوابت بخاطر اینکه اشفته وپریشون خوابیده بودی ما وقتی مرده به خواب ببینیم میگیم از زنده خبری میرسه اصلا بد تعبیر نکن صدقه بده وماشاءالله ولاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم زیاد بگو تا اروم بشی 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
چشم

چشمت بی بلا

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
منم چند شب پیش خواب دیدم که از ته دل می خندیدم جوری میخندیدم که کبود شده بودم. بد جوری ذهنمو مشغول ک ...

منم از شوهرم میترسم چون رفتارشو نمیتونه کنترل کنه 

مگه چی بینتون پیش اومده که اینجور باید فکر کنی ؟؟خوابت بخاطر اینکه اشفته وپریشون خوابیده بودی ما وقت ...

هیچی میاد شروع میکنه به دعوا اعتیاد داره من بهش شک کردم تازگی ها روانش داغونه

منم از شوهرم میترسم چون رفتارشو نمیتونه کنترل کنه 

وقتی اونجوره وراهی برای برگشت نداری هیجوره تحریکش نکن تا عصبی بشه واینجور ارامشت بهم بریزه 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم

ان شالله خدا کمکت کنه اعتیاد اصلا خوب نیست اونم بااین مواد صنعتی که کلا مغزشون خالی میشه 

2706