2737
2739
عنوان

خواب بد دیدم بیاید حالم بده

1167 بازدید | 34 پست

شوهرم اذیتم کرد دیشب کلی حرف زشت و ناراحت کننده بهم زد منم ناراحت شدم رفتم اتاق تنها خوابیدم الانم یه خواب بد دیدم دارم سکته میکنم خواب دیدم من مردم یه قبر تو قبرستون مال من بود که من توش دفن شده بودم یکی از فامیل هامون که چند ماه پیش فوت کرده رو سنگ قبر من نشسته بود و پدر همون که فوت کرده روی زمین کنار قبر من نشسته بود خیلی ترسیدم آخه اون فامیل به شکل بدی فوت کرده یعنی کشته شد من نمیخوام پشت سر مرده غیبت کنم اون توی خواب روی سنگ قبر من نشسته بود نکنه همون بلایی که سر اون اومد سر منم بیاد میترسم صدقه هم می رم میاندازم صندوق الان نمیدونم چطور آروم بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌ گلم نگران نباش با ذهن پریشون خوابیدی خواب پریشان هم دیدی صدقه بذار شیطانو لعنت کن تازه شنیدم خواب مرگ عمر طولانیه ان شاء الله 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2728
سلام‌ گلم نگران نباش با ذهن پریشون خوابیدی خواب پریشان هم دیدی صدقه بذار شیطانو لعنت کن تازه شنیدم خ ...

آخه اون خدابیامرز فامیلمون رو سنگ قبر من نشسته بود میترسم

بله تو درگیری کشته شد به شکل بدی 

یکی از اشناهای ما هم تو درگیری نزدیک به دوماه قبل تو درگیری کشته شد.....میتونم بپرسم اهل کجایین؟

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2740

نترس فدات شم خوابو باید تعبیر خوب بکنی بعد هر خوابی که تعبیر نداره من‌ یه خوابایی میبینم بلند میشم‌ میگم برا چی باید همچین چیزی ببینم اها حتما برای اون فامیلتون یه فاتحه یا چند صفحه قرآن بخون سوره ملک هم خوبه

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚

ان شالله که خیره واینجور خوابها رو تا سه روز نباید تعریف کرد چون هرکسی یه تعبیری میکنه ولی کلا مُرده خوبه تو خواب دیدن از طرف اون مرده بهت خیری میرسه اگه میتونی به نیت همون مرده فاتحه بخون با صلوات که روح اونم اروم بشه 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
ن عزیز....شیرازم فک کردم شیرازی باشی انشالاه ک خیره 🙏

اره این فامیل مون با ضربه های چاقو به قتل رسیده اونو دیدم تو خواب خیلی ترسیدم نمیدونم چه کنم 

2706