2737
2739
عنوان

خواب بد دیدم بیاید حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 34 پست
وقتی اونجوره وراهی برای برگشت نداری هیجوره تحریکش نکن تا عصبی بشه واینجور ارامشت بهم بریزه 

اره راه برگشت ندارم جایی و ندارم طلاق بگیرم به خدا می سازم هر چی میگه قبول میکنم خودش دیشب بی دلیل عصبی بود گیر میداد

اره راه برگشت ندارم جایی و ندارم طلاق بگیرم به خدا می سازم هر چی میگه قبول میکنم خودش دیشب بی دلیل ع ...

اون اگه حال روانیش خوب باشه که گیر نمیده باید درک کنه زن مثل امانت هست پیشش وباید مواظبش باشه نه مخل اسایشش مجبوری خودت رعایت خیلی چیزاروبکنی

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میترسم نکنه شوهرم منو بکشه

یا خدا انشالله چیزی نمیشه عزیزم خیره بزن گوگل تعبیرشو بخون

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
اون اگه حال روانیش خوب باشه که گیر نمیده باید درک کنه زن مثل امانت هست پیشش وباید مواظبش باشه نه مخل ...

به خدا کاری بهش ندارم الان چند وقته مریض هستم خودم رفتم خانه بهداشت پیش پزشک عمومی که از ایشون پول ویزیت نگیرن هیچی ازش نمیخوام فقط گیر میده 

2728