2733
2739

شما کوچکترین عضو اون خانواده ب عنوان عروس ۲۴ سالتونه

۵ تا بچه ن

دو تا برادر و دوتا خواهراش همه بالای ۳۸ سالن

من حس کوچیکی بهم دست میده 😐

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

برام خیلی فرق نداره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مهم خودشه چند سالشه

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
چه اشکال داره، 

دوست ندارم انقد اختلاف سنی باشه بینمون

دوست دارم یه جوری هم دل و هم صحبت هم باشیم

اخه من با ادم ۴۰ ساله چ حرفی دارم بزنم

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2740
مهم نیست برام تو خانواده خودمونم من کوچیکترینم، البته منو داداش دوقلوم، البته از اونم کوچیکترم

من ازدواج منظورم بود

دوست ندارم انقد اختلاف سنی باشه بینمون دوست دارم یه جوری هم دل و هم صحبت هم باشیم اخه من با ادم ۴۰ ...

ولی من میتونم با از خودم کوچیک تر صمیمی بشم. 

اصلا به سن نیست. 

بزرگتر کوچیک تر نداره 

ولی من میتونم با از خودم کوچیک تر صمیمی بشم.  اصلا به سن نیست.  بزرگتر کوچیک تر نداره&nb ...

خب من تو این مدل خانواده بزرگ نشدم

افراد ۴۰ ساله باهم

۲۰ ساله ها باهم تو مهمونیا جمع میشن

مثلا من هیچ نقطه اشتراکی با دختر عمه بررگم ک ۴۰ سالشه پیدا نمیکنم ک بحرفم باهتش تو مهمونیاا

خب من تو این مدل خانواده بزرگ نشدم افراد ۴۰ ساله باهم ۲۰ ساله ها باهم تو مهمونیا جمع میشن مثلا من ...

حالا من میتونم. 

ببین فقط به خاطر سن خانواده شوهر میخوای خواستگارت را رد کنی؟ 

حالا من میتونم.  ببین فقط به خاطر سن خانواده شوهر میخوای خواستگارت را رد کنی؟

هم سنش

هم خانواده شلوغ ۵ نفره ش

هم اینکه خودم شرایطم خوبه و دوست ندارم سریع ازدواج کنم وقتی این موردا رو داره

من ازدواج منظورم بود

میدونم

گفتم تو خانواده خودمم همچین شرایطی دارم در نتیجه اگه خانواده همسرمم اینطوری باشن برام مهم نیست...

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
2706