2752
2734
عنوان

دوست دارید وارد همچین خانواده ای بشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 37 پست
فامیل باشن چرا باید آدم با خواهرشوهر وجاریش حرف مشترک داشته باشه؟! به نظرم شما خودت هنوز به بلوغ فک ...

اینکه معیارای من با شما متفاوته دلیل ب بچگانه بودن من نیس

دلیل ب عدم اگاهی شما از تفاوتهای افراده

ک من نمیدونم سطح تحصیلت و سن شما چقدره ک اینو نفهمیدید

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.
از نظر منم شما ادمی هستی ک اجتماعی نیستی یاد بگیر قضاوت نکن و موبانه حرف بزن منم توهینو بلدم

من تو حرفام توهینی نکردم!

نظر شما برام مهم نیست چون من تاپیک نزدم ازشما نظربپرسم شما تاپیک زدی تو یه سایت عمومی

اگر تحمل نظرات مختلف و نداری اول تاپیکت بزن!

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو حرفام توهینی نکردم! نظر شما برام مهم نیست چون من تاپیک نزدم ازشما نظربپرسم شما تاپیک زدی تو ی ...

تو تاپیک ببین چند نظر مخالف مثل تو بود

ولی هیچکدوم ادبیات شما رو ب کار نبردن

نظر شماهم برای من مفت نمی ارزه

ب سلامت

اینکه معیارای من با شما متفاوته دلیل ب بچگانه بودن من نیس دلیل ب عدم اگاهی شما از تفاوتهای افراده ...

آهان اینکه خواهرشوهر وجاری هم سنن باشن شد معیار ازدواج!

عزیزم انقدر کوچولویی که هنوز حتی معنی معیار وهم نمیدونی😚

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤
تو تاپیک ببین چند نظر مخالف مثل تو بود ولی هیچکدوم ادبیات شما رو ب کار نبردن نظر شماهم برای من مفت ...

حالا اشکاتو پاک کن😘

آهان اینکه خواهرشوهر وجاری هم سنن باشن شد معیار ازدواج! عزیزم انقدر کوچولویی که هنوز حتی معنی معیار ...

کوچولو طرز فکر شماس

نگفتی چند کلاس درس خوندی؟

سیکلی؟

آهان اینکه خواهرشوهر وجاری هم سنن باشن شد معیار ازدواج! عزیزم انقدر کوچولویی که هنوز حتی معنی معیار ...

من کجا گفتم همسن باشن؟

مشکل بینایی داری؟

چشم پزشک مطمئن برو حتما