2733
2739

من ازمایش قند ناشتا دادم ۹۸ بود خیلی نگرانم چون تقریبا ۶ ماهی بود به شدت هوس شیرینی میکردم در ثورتی که اصلا اهل شیرینی نبودم الان چند ماه کامل قند و شیرینی رو گذاشتم کنار اما دکتر میگفت بالا نیست حالا موندم برم دکتر غدد برای ازمایش قند چند ماه یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 33 سالمه تازه فهمیدم دیابت گرفتم. البته قبلا ضمینه شو داشتم از 22 سالگی قندم لب مرز بود الان از م ...

عزیزم رفتی دکتر قندت چند بود ؟یه ماهت چند بود قرص داد یا انسولین ببخشید زیاد سوال میکنم خیلی استرس دارم برا شنبه وقت دکتر دارم همش با خودم  میگم‌خدایا چی میشه 

2731
عزیزم رفتی دکتر قندت چند بود ؟یه ماهت چند بود قرص داد یا انسولین ببخشید زیاد سوال میکنم خیلی استرس د ...

قند ناشتام 127 بود بعد از صبحانه 222. از الان که انسولین نمیدن خوب 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
2740
سلام عزیزم من رفتم بهم یه قرص متفورمین داد گف بعد ۲۵ روز بیا ببینم وضعت چطوره

سلام عزیزم خوبی شما قندت چند بود ؟   بعد برای دیابت باید دکتر داخلی نوبت بگیریم ؟ 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
سلام عزیزم خوبی شما قندت چند بود ؟   بعد برای دیابت باید دکتر داخلی نوبت بگیریم ؟

سلام ممنون ۱۶۷ بود سه ماهه هم ۹/۴ ولی دکترم گف اصلا خطرناک نیس دکترم هم متخصص غدد هستش فقط یه متفورمین داد گف هر روز یه دونه بخور وقتش رو هم پرسیدم کی بخورم گف هروقت میخوری بخور یعنی انقد مهم نبود که حتی بهم وقت هم تعیین نکرد ولی گف شاید داروتو قطع نکنم چون میترسم قطع کنم دوباره برگرده بعد چند ماه چون من قبلا دیابت بارداری داشتمو و تو ارثمون هم هست برا همین گف زمینشو داری  ولی گف بازم سر ماه باید به وضعیتت نگاه کنم بینم  یه دونه متفورمین تا چه حد بهت اثر کرده  بعد بگم چیکار کن