2737
2739
فدات شم معلومه  خیلی پر انرژی و شاد هستید بسیار عالی برات آرزو میکنم همیشه اینطوری و شادی و سلا ...

عزیردلم کاری نکردم امیدوارم تنت همیشه سالم باشه و عمر طولانی داشته باشی دوست خوبم

فک کنم نوع یک باشی، نوع یک هم درمانش فقط انسولینه،عزیزم نترس، اسمش اول ترسناکه،ولی چیزی نیست،میشه جز ...

عزیزم چطور پذیرفتی؟

تا چند وقت سختت بود و شوکه بودی؟

من نمیخام قبول کنم

الانم درگیر طب اسلامی هستم

گفته پانکراس توی نوع یک نابود میشه

با دارو میتونیم احیا کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چطور پذیرفتی؟ تا چند وقت سختت بود و شوکه بودی؟ من نمیخام قبول کنم الانم درگیر طب اسلامی هست ...

سلام،مجبور بودم باهاش کنار بیام،چندسال اول واقعا سخت بود،خصوصا اینکه خودمم نمیتونستم تزریق انجام بدم،مامانم بهم انسولین میزد.عزیزم خواهش میکنم ببرینش پیش یه متخصص غدد،با طب اسلامی و این چیزای جدید کاری پیش نمیره،اینو بر اساس تجربه17سال دیابت داشتن بهتون میگم. 

عزیزم چطور پذیرفتی؟ تا چند وقت سختت بود و شوکه بودی؟ من نمیخام قبول کنم الانم درگیر طب اسلامی هست ...

سلولای پانکراس از بین میره،حدود 10سال پیش توی کشور آلمان متخصصاشون تحقیق کرده بودن درباره پیوند سلولهای پانکراس به بیماران دیابتی،که فعلا در مرحله تحقیقه و به نتیجه نرسیده. 

2731
سلولای پانکراس از بین میره،حدود 10سال پیش توی کشور آلمان متخصصاشون تحقیق کرده بودن درباره پیوند سلول ...

اره اینو شنیدم گویا توی ایران هم چند نفر پیوند پانکراس داشتیم ولی متاسفانه دچار مشکلاتی مثل فشار خون شدن

2740

[QUOTE=172798007]عزیزم من 17 ساله باهاش درگیرم، دنیا هنوز رو سرم خراب نشده🤗🤗[/QUOTE من 10 ساله درگیرم. خیلی سخته. مخصوصن الان که باردارم دلم خیلی چیزا می خوام ولی نمی تونم بخورم. بخورم باید قبلش خودمو سوراخ کنم 

چقدر با این پیامت گریه کردم من چی بگم که دخترم ۷ سالشه دیابت گرفته عاشق شیرینی هست عاشق خوردن ...

عزیزم انشاالله از بلا دوره 

علایمش چی بود که متوجه شدید؟

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706