2777
2789
عنوان

با این درصدا

138 بازدید | 11 پست

ریاضی ۰

فنون و عربی ۱۰

فلسفه منطق ۱۵

تاریخ جغرافی ۲۶

اقتصاد ۴۰

جامعه و روان ۵۰

تربیت اسلامی ۸۵

هوش و استعداد ۴۰ اینا

ممکنه مصاحبه فرهنگیان دعوت شم؟

انسانی ام منطقه ۱

میشه دعا کنی دانشجو _ معلم بشم؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره نهایی. و خوب بده چون کنکور درصد کمی داره

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

اگ تهران ، خوزستان ، مشهد ، سیستان ، تبریز ، اصفهان هستید شانس قبولیتون بیشتره

چون ظرفیت زیادی دارن.

شهر های کوچیک احتمالش کمتره ولی بازم ممکنه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
اره نهایی. و خوب بده چون کنکور درصد کمی داره

نهایی تو دعوت ب مصاحبه اثری نداره

تو قبولی نهایی اثر داره بعد مصاحبه

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
نهایی تو دعوت ب مصاحبه اثری نداره تو قبولی نهایی اثر داره بعد مصاحبه

آها حواسم نبود فککردم میگه قبول میشم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:
اگ تهران ، خوزستان ، مشهد ، سیستان ، تبریز ، اصفهان هستید شانس قبولیتون بیشتره چون ظرفیت زیادی دارن ...

تهرانم

یعنی دعوت به مصاحبه میشم که بعدا نهایی رو خوب بدم قبول نهایی شم؟

میشه دعا کنی دانشجو _ معلم بشم؟  
تهرانم یعنی دعوت به مصاحبه میشم که بعدا نهایی رو خوب بدم قبول نهایی شم؟

امکانش هست

تهران سالانه حدود ۵۰۰۰ نفر جذب داره

ک نصفش انسانین