2752
2734
عنوان

دوستان یه سوال در مورد صمغ عربی

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 46 پست
آره باید گرم بشه میتونی روی کتری بذاری گرم شه ولی دستگاهش قیمتی نداره  اونم تو دیجی کالا داره ...

آها ،من امروز موم سردگرفتم ، اونم گرم کردم ، فقط چنتا تار مو کند ، هرکاری کردم نمیکند😢حیف پول 

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم موم ادامسی میفروشم خیلی مشتری داره و با کیفیته عجیبه برام میگین خوب نبوده

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
مارکش چیه؟

عزیزم هیچ مارکی ندارها همون طرفای کوچولوها الان در هر مغازه که نگاه کنی گذاشتن رنگ آبی و قرمز و زرد سبز من سفارش دادم تحویل درب منزل زودی رسید دستم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2731
آها ،من امروز موم سردگرفتم ، اونم گرم کردم ، فقط چنتا تار مو کند ، هرکاری کردم نمیکند😢حیف پول 

موم خوب نیست 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
عزیزم هیچ مارکی ندارها همون طرفای کوچولوها الان در هر مغازه که نگاه کنی گذاشتن رنگ آبی و قرمز و زرد ...

آها ، آخه برچسبای مختلف روشون زده

والا من دیگه عاصی شدم از دست این موی زائد😩

موم سرد رو که گرم نمیکنن فقط یه کاسه اب جوش بذار ظرف‌ رو بذار روش با کاردک بکش بعد با پارچه مخصوص بذار روش ماساژ بده بعد بکن قشنگ میکنه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
موم آدامسی چیه؟ اسم مومی که امروز خریدم kanz بوده

نه عزیزم.این موم نیاز به گرم کردن نداره رنگای مختلف داره شاید دیده باشی اصطلاحا میگن صمغ عربی .به کاردک و پارچه اینا احتیاج نداره اصلا کثیف کاری نداره خیلی خوبه رشد موهارو کم میکنه و پوستو به مرور روشن میکنه

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
نه عزیزم.این موم نیاز به گرم کردن نداره رنگای مختلف داره شاید دیده باشی اصطلاحا میگن صمغ عربی .به کا ...

آره همون صمغ عربیو پرسیدم ، سفارش دادم از دیجی

دوستان میگن خوب نیست، نمیدونم چیکار کنم

عکسم دارم تو گوشیم ولی بلد نیستم عکس بزارم اگه بگین چطوره میزارم