2737
2739
عنوان

دوستان یه سوال در مورد صمغ عربی

383 بازدید | 46 پست

صمغ عربی بهتره یا موم سرد برای اپیلاسیون؟

امروز یه موم سرد خریدم هیچی به درد نمیخوره ، صمغ عربی mimtak از دیجی کالا سفارش دادم ، خوبه ؟ اگر میدونین بگین لطفا که پولم نسوزه❤

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موم عربی خریدم خیلی خوب بود ولی جدیدا یجوری شده اصلا نمیشه برش داشت نرم شده و میچسپه ..قبلنا اینجور نبود 

چیکارش کنم ؟

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2731
2740

صمغ عربی عالیییی من خیلی وقته استفاده میکنم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
ای بابا پس به جز لیزر ، برای زیربغل چی خوبه؟ کرم موبرم اصلا نمیتونم کار کنم باهاش😢

چرا وکس نمیکنی وکس سکه ای بخر تو خونه انجام بده 

از این نواز های اپیلاسیون که آماده است هم خوبه من استفاده کردم موم سردم بد نیست ولی کثیف کاری زیاد داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
چرا وکس نمیکنی وکس سکه ای بخر تو خونه انجام بده  از این نواز های اپیلاسیون که آماده است هم خوب ...

وکس سکه ای چجوریه؟ اونم باید گرم بشه؟ نوار اپیلاسیون آماده هرچی میگردم پیدا نمیکنم

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  

یه ظرف خریدم صمغ ۱۵تومن کلی داره بنظرم تا یه ساله دیگه هم لازم نیست بخرم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
وکس سکه ای چجوریه؟ اونم باید گرم بشه؟ نوار اپیلاسیون آماده هرچی میگردم پیدا نمیکنم

آره باید گرم بشه میتونی روی کتری بذاری گرم شه ولی دستگاهش قیمتی نداره 

اونم تو دیجی کالا داره من همیشه از دیجی کالا میخرم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706